Poznan Motor Show: kolejna niespodzianka!

Na zbliżających się targach w Poznaniu, oprócz ikony aut sportowych, czyli Ferrari, zadebiutuje również inna, bardzo nobliwa marka.

Rolls-Royce Ghost

Po raz pierwszy w historii polskich targów na deskach hal wystawowych w Poznaniu zaprezentuje się Rolls-Royce, czyli ikona historii i luksusu. Ta premiera to znak, że tacy producenci z coraz większą uwagą traktują nasz rynek - nie mają innego wyjścia skoro coraz więcej takich aut znajduje właścicieli właśnie u nas. Jak mówi James Crichton, dyrektor regionalny na Europę i Południową Afrykę, "nasze wystąpienie wiąże się z rosnącym znaczeniem Środkowej oraz Wschodniej Europy, gdzie przewidujemy dalsze wzrosty w nadchodzących latach".

Stoisko firmy Rolls-Royce będzie zlokalizowane w pawilonie nr 5. Marka pokaże dwa swoje auta: model Ghost i Ghost Extended Wheelbase, czyli wersja krótka i ta z przedłużonym rozstawem osi.

Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który jest dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Na teren targów można wejść już od godziny 10tej. Bilety na targi Motor Show są dostępne w cenie 17 zł / szt. już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia).

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA