REKLAMA

Premiery Audi na Poznań Motor Show 2018

Audi A6, samochód koncepcyjny i gama sportowych modeli marki pojawią się na tegorocznych targach Poznań Motor Show 2018.

Audi A6 2018
Audi A6 2018

Już 5 kwietnia rozpoczyna się najważniejsza w naszym kraju wystawa motoryzacyjna, Poznań Motor Show 2018. Audi w tym roku przedstawi w Poznaniu swój najnowszy model – limuzynę klasy wyższej, Audi A6. Zwiedzający stoisko czterech pierścieni na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich będą mieli również okazję zobaczyć po raz pierwszy w Polsce model koncepcyjny, będący studyjną wizją autonomicznego samochodu przyszłości.

Na ekspozycji Audi na Poznań Motor Show 2018, zwiedzający obejrzą zarówno pojazdy premierowe, jak i modele dobrze już znane. W Poznaniu, swą polską premierę będzie miało nowe Audi A6 – ósma już generacja luksusowej limuzyny rodem z Ingolstadt.

REKLAMA

Audi A6 2018
Audi A6 2018

- Koncern Audi kontynuuje swą ofensywę modelową w segmencie pojazdów luksusowych. Nowe Audi A6 jest tego najlepszym przykładem. Czy to digitalizacja, czy poziom komfortu, czy sportowy charakter – nowe Audi A6 o dynamicznym, a zarazem eleganckim charakterze, to wszechstronnie utalentowany reprezentant klasy luksusowych limuzyn – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi.

- W Poznaniu pokażemy również dwa inne luksusowe, wpisujące się w tą ofensywę modele, które swe premiery miały niedawno - nowe Audi A8 i nowe Audi A7 - dodaje Kempiński.

REKLAMA

Audi A6 2018
Audi A6 2018

Specjalne miejsce na ekspozycji czterech pierścieni zajmie autonomiczny i w pełni elektryczny studyjny samochód przyszłości.

- Jako koncepcja stylistyczna, to czterodrzwiowe auto z układem siedzeń 2+2, jest ogromnym skokiem w przyszłość, ukazującym jak w nadchodzących dziesięcioleciach wyglądać może stylistyka zewnętrzna i wewnętrzna samochodu. Pojazd ten w wizjonerski sposób łączy innowacje w zakresie napędu, zawieszenia, cyfryzacji i równowagi środowiskowej – podkreśla Leszek Kempiński.

REKLAMA

Audi A6 2018
Audi A6 2018

Stoisko czterech pierścieni tradycyjnie już zlokalizowane będzie w pawilonie 3A MTP. Zobaczyć będzie można na nim nie tylko luksusowe nowości spod znaku czterech pierścieni, ale również gamę innych, znanych już modeli.

Audi Sport reprezentować będą Audi RS 3 Limousine, Audi RS 4 oraz najbardziej sportowe z nich Audi RS 5. Na ekspozycji pojawią się też cieszące się popularnością SUV-y: Audi Q2, Audi Q7 oraz usportowione Audi SQ5.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA