[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Premiery Citroena na targach w Poznaniu

Na stoisku Citroena będzie się wiele działo, czeka nas wiele premier, zarówno nowych, jak i zmodernizowanych modeli. Pokazane zostaną m.in. C1, SpaceTourer, C3. C4 Cactus, C4 Picasso oraz C – Elysse.

Citroen Citroen C3

Najważniejszym samochodem prezentowanym na targach w Poznaniu przez Citroena ma być nowy C3. Nowa generacja tego francuskiego hatchbacka segmentu B jest awangardowo stylizowana, dzięki czemu rzuca się w oczy i łatwo ją odróżnić od poprzednika. Tym samym C3 upodobniło się do innych nowych Citroenów, np.C4 Cactusa, C4 Picasso czy prezentowanego także w Poznaniu małego C1.

Zgodnie z panującą obecnie modą na crossovery, auto otrzymało dosyć duży - jak na miejskiego malucha - prześwit. W nowym C3 Citroen po raz pierwszy na świecie oferuje kamerę ConnectedCAMCitroën, umieszczoną na przedniej szybie za lusterkiem wstecznym i rejestrującą obraz widziany przed samochodem.

Inną nowością jest powracający na polski rynek model C1. To małe autko segmentu A także wyróżnia się awangardową stylizacją. Ma on zapewniać komfort eksploatacji poprzez prostą budowę, mały promień skrętu, niewielkie gabaryty, niska masę i rozsądną cenę, zaczynającą się od 36 200 zł.
W stolicy Wielkopolski zadebiutuje również budżetowy sedan C-Elysee poddany liftingowi. Dalej ma przyciągać do siebie obszernym wnętrzem, nieskomplikowaną konstrukcją i niską ceną, która rozpoczyna się od 41 090 zł. Model po liftingu może być wyposażony w opcjonalną kamerę cofania i nawigację z 7 calowym, dotykowym ekranem.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 44 990 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij