[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Premiery Lexusa na Paris Motor Show 2018

Podczas salonu samochodowego w Paryżu Lexus zaprezentuje kilka nowości. Przede wszystkim czeka nas debiut nowego coupe Lexus RC. Poza tym zobaczymy Lexusa LC Yellow Edition i Lexusa ES.

Lexus RC 2018 Lexus RC 2018, fot. Lexus

Tegoroczny Salon Samochodowy w Paryżu, rozpoczynający się 2 października od dwóch dni prasowych, będzie sceną światowej premiery nowego luksusowego, sportowego coupe Lexus RC. Model trafi do sprzedaży w Europie pod koniec bieżącego roku.

Od czasu wprowadzenia na rynek w roku 2014, model RC odgrywał kluczową rolę w gamie Lexusa. Chodziło o zwiększenie emocjonalnego oddziaływania pojazdów marki na potencjalnych klientów.

Nowy Lexus RC łączy komfort z najnowszymi, charakterystycznymi elementami designu Lexusa oraz lepszą dynamiką jazdy, czerpiąc jednocześnie inspirację z flagowego coupe LC.

Japończycy przygotowali oryginalną formę prezentacji. Zamiast klasycznej konferencji prasowej na stoisku, nowe modele Lexusa będą prezentowane za pomocą nowatorskiej koncepcji #SharpYetSmooth - w pierwszym dniu prasowym, w godzinach od 11:00 do 16:00 czasu CET. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną przekazane za pomocą mediów społecznościowych, pod hashtagiem #SharpYetSmooth.

REKLAMA

Lexus LC Yellow Edition Lexus LC Yellow Edition

Drugą premierą Lexusa w Paryżu będzie prezentacja nowego LC Yellow Edition – limitowanej wersji flagowego coupe marki. Nowy model wyróżnia się z zewnątrz nadwoziem w żywym kolorze Flare Yellow, który uzyskano dzięki starannemu doborowi odcieni wielu warstw lakieru.

Nowy LC Yellow Edition wyróżnia się też osiągami i własnościami jezdnymi, które zawdzięcza zastosowanej w nim najwyższej specyfikacji LC Sport+.

Kolejnym wydarzeniem, które Lexus przygotował na salon samochodowy w Paryżu, będzie europejska premiera nowej generacji luksusowego sedana ES. Lexus ES siódmej już generacji łączy legendarny komfort i luksus z nową platformą, która zapewnia dynamiczne własności jezdne.

Na stoisku Lexusa będzie także prezentowany nowy kompaktowy crossover UX, na który po raz pierwszy będzie można składać zamówienia. UX stanie się drugim obok hatchbacka CT modelem bazowym marki Lexus, odgrywając ważną rolę w zwiększeniu rocznej sprzedaży w Europie do 100 tysięcy samochodów w roku 2020.

Salon samochodowy w Paryżu rozpocznie się 2 października od dni prasowych, na których redakcja Auto Motor i Sport będzie obecna. Zapraszamy na relację z targów Paris Motor Show 2018 w naszym serwisie specjalnym.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 400 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij