[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Genewa 2018 - premiery Mercedesa

Na stoisku Mercedesa, podczas trwających targów motoryzacyjnych w Genewie, zobaczyliśmy największą liczbę nowych samochodów. Oto najważniejsze premiery Mercedesa.

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe (Genewa 2018) Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe (Genewa 2018)

Pierwszy z nich to Smart EQ, nowy samochód elektryczny, mający być najtańszym "elektrykiem" w Polsce. Odświeżona Klasa C to kolejna premiera, nowa jest też gama samochodów hybrydowych, w tym hybrydy plug-in z dieslem.

Najbardziej majestatyczny samochód to odświeżony Maybach. Z kolei w przypadku Mercedesa CLS to pierwszy raz, kiedy zobaczyliśmy go na żywo. Mercedes X będzie po raz pierwszy dostępny z silnikiem V6. Kolejna nowość to Mercedes Klasy E i E Coupe - pierwsze hybrydy w historii AMG.

Nie można zapomnieć o niedawnej premierze, po raz pierwszy pokazanej na żywo - nowej generacji Mercedesa Klasy A. Największe kolejki ustawiały się jednak na stoisku AMG - przy nowym, czterodrzwiowym Mercedesie GT oraz nowej generacji Klasy G.

Wszystko zobaczycie na poniższym filmie:

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij