Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prestiżowa nagroda red dot 2009 dla Kii Soul

Międzynarodowe jury konkursu ‘red dot' ocenia każde zgłoszenie pod dziewięcioma  głównymi  względami: innowacyjność, funkcjonalność, jakość formalna, ergonomia, trwałość, efekt emocjonalny, dostępne akcesoria produktowe, łatwość użytkowania oraz stopień oddziaływania na środowisko naturalne.

Zespół sędziowski ‘red dot' Design Award na rok 2009 składał się z 29 niezależnych designerów, projektantów i nauczycieli akademickich reprezentujących praktycznie  wszystkie dziedziny kreatywności. Pod względem narodowościowym skład jury nawiązywał do różnorodności rozpatrywanych zgłoszeń i obejmował profesjonalistów przybyłych m.in. z Meksyku i Szwecji, Chile i Izraela czy też z Finlandii i Korei Południowej.

Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród ‘red dot' odbędzie się 29 czerwca w Aalto-Theater Essen. Nagrodzone produkty będą eksponowane przez okres jednego miesiąca w Design Zentrum Nordrhein Westfalen począwszy od 30 czerwca bieżącego roku.

Zapraszamy do oglądnięcia sporej galerii Kii Soul!

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodem koreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot' Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwa przemysłowego.
    auto motor i sport, 2009-03-19 12:34:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij