Prezydent z córką na gokartach - kto szybszy?

Andrzej Duda nie dał za wygraną. A może to jego córka Kinga odpuściła i dała ojcu wygrać? Jedno jest pewne - prezydent okazał się najszybszy.

Prezydent na gokartach
fot. xDrivekarting

W miniony piątek na podwarszawskim torze gokartowym zjawili się wyjątkowi uczestnicy. Prezydent Andrzej Duda wraz z córką Kingą postanowili trochę pośmigać i przekonać się, kto jest szybszy. Wypad na tor był prezentem z okazji urodzin Kingi.

REKLAMA

Wyścig miał wyjątkową oprawę, bowiem wraz z Głową Państwa pojawili się oczywiście oficerowie Biura Ochrony Rządu. Co ciekawe, tor nie został zamknięty, a kierowcy, którzy już tam byli, nie musieli opuszczać obiektu.

Po kilku pierwszych okrążeniach próbnych zaczęło się prawdziwe ściganie. Z każdym okrążeniem ich czasy się poprawiały. Wreszcie Prezydent zwyciężył, tak samo jak w wyborach. Andrzej Duda wykręcił najlepszy czas 49,432 s., Kinga o 3, s gorszy - 53,043 s.

Także oficerowie BOR-u dali się wciągnąć w wyścig, ale i im Prezydent nie odpuścił. A może to oni dali mu wygrać? Prezydent Duda nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, wraz z córką planuje kolejne starty na torze gokartowym. Czyżby Kinga chce się odegrać?

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA