REKLAMA

Przednionapędowe BMW – nowe domysły

BMW
BMW Family Activity Sports Tourer
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

O tym, że BMW planuje wprowadzenie modeli z napędem na przód wspominamy już od pewnego czasu. Niemieccy posiadacze modeli serii 1 w większości są już przekonani, że silniki w ich autach napędzają przednią oś. Dodatkowo rozwiązanie to niesie za sobą oszczędności w procesie produkcji, które w dzisiejszych czasach są nie do przecenienia.

W związku z tymi faktami w ciągu najbliższych lat pojawi się auto ze śmigłem na masce z napędzaną przednią osią. I to nie jedno, a według doniesień BMWbloga, nawet trzy. W ofercie BMW oprócz przednionapędowego kompakta pojawić się ma "Compactive Sport Gran Tourer" i "Family Activity Sports Tourer".

Pierwszy z wymienionych będzie miał nadwozie typu hatchback, Compactive Sport Gran Tourer będzie prawdopodobnie niewielkim vanem, a Family Activity Sports Tourer - crossoverem. Ciężko zagadywać jakie rozmiary będą miały te pojazdy i z jakimi autami mają konkurować. Być może niewielki van trafić ma do klientów, którzy decydują się na zakup aut typu Ford C-Max czy VW Touran. Czy crossover miałby konkurować z Kugą, albo modelami z Japonii? I co z kompaktem - czy rozszerzy rodzinę serii1, czy może rozpocznie nową serię - z numerem 2 i zamierzy się np. na Audi A3? Odpowiedzi na te pytania BMW póki co nie udziela.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (11)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA