Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Przyszłoroczne BMW X2 skorzysta z płyty X1

Mniejszy brat X6 i X4 skorzysta z płyty podłogowej nowej X-jedynki. Sportowo stylizowane BMW X2 pojawi się pod koniec przyszłego roku. 

fot. autocar.co.uk

BMW X2 będzie dla X1 tym samym, czym X4 jest dla X3 i X6 dla X5 – bardziej drapieżną, stylizowaną na coupe wersją. Przedstawiciele bawarskiej marki potwierdzili już tą teorię, więc pozostaje nam jedynie czekać na mniej praktyczną, ale za to bardziej emocjonującą wersję dopiero co pokazanego BMW X1. Chcący wejść w posiadanie tego ciekawie się zapowiadającego SUV-a, muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Auto zadebiutuje prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku.

Podobnie jak X-jedynka, przyszły członek rodziny „X” na początku będzie dostępny z 4-cylindrowymi silnikami, a następnie do oferty dołączą ekonomiczniejsze jednostki 3-cylindrowe. Wspomniane motory będą mogły zostać sparowane z manualną, 6-biegową skrzynią lub z 8-biegowym „automatem”. Jak to już bywa z dzisiejszymi SUV-ami, również X2 będzie dostępne zarówno w wersji z napędem na przednią oś, jak i napędem 4x4.  

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij