Auto zostało zaprojektowane przez europejski oddział stylistyczny tej japońskiej marki, mieszczący się w Londynie. Qazana z ogromnymi nadkolami, wielkimi, 20-calowymi kołami i dużym prześwitem wygląda niczym skrzyżowanie vana i plażowego buggy.
Drzwi konceptu Nissana otwierają się elektrycznie, auto pozbawione jest środkowych słupków dachowych, dzięki czemu zapewnia pasażerom świetny dostęp do swojego wnętrza.
W kabinie Qazany znalazły się same materiały z wyższej półki, a więc włókno węglowe i skóra. Na konsoli środkowej dominuje ogromny dotykowy wyświetlacz, służący do obsługi nawigacji satelitarnej oraz klimatyzacji. Auto posiada, znany z Qashqai, system napędu na cztery koła typu ALL MODE 4x4.
Komentarze
auto motor i sport, 2009-03-10 10:26:52
Potwierdzenie zgłoszenia naruszenia regulaminu
Czy zgłoszony wpis zawiera treści niezgodne z regulaminem?