[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Radykalny Polonez 4x4 na aukcji

Oto dość radykalna przeróbka Poloneza Caro, którą można kupić na jednym z portali ogłoszeniowych. Czteronapędowy Polonez Caro to realizacja marzeń czy może nieudolna przeróbka?

ogłoszenie Polonez 4x4

Jedno jest pewne - twórca tego wechikułu mocno się napracował przy budowie. W ogłoszeniu możemy przeczytać, że Polonez posiada silnik wysokoprężny 1,9 D i napęd przekazywany na cztery koła. Do tego rozłączany napęd i blokada tylnego mostu. Brzmi nieźle, nieprawdaż?

"Polonez terenowy 4x4" wygląda dość ekscentrycznie, jakby ktoś odczepił karoserię Caro od podwozia i zamontował ją na bliżej nieznanej konstrukcji ramowej, która stoi na podwójnych kołach od traktora.

REKLAMA

Konstrukcji bardzo daleko do prototypowego FSO Poloneza Analog, ale może ktoś chcę się wyróżnić na drodze. Sprzedający swoją "zabawkę" wycenił na 13 500 zł. Szczegóły pod linkiem https://olx.pl/oferta/polonez-terenowy-4x4-CID5-IDcsnPD.html

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij