Rage-Race 2008 nabiera rozpędu

Na 60 dni przed startem Rage-Race 2008 jeden z głównych sponsorów zaprezentował swój team, który będzie bronił charakterystycznych barw od lat kojarzonych z imprezami motoryzacyjnymi na najwyższym poziomie. Rage-Race Patrol dokładnie skontrolował wystawione pojazdy.

Rage Race 2008
Rage Race 2008

Od kilku dni na ulicach Krakowa można było spotkać niecodzienny widok: 3 jednakowe ognistoczerwone rumaki ze stajni w Maranello przemieszczające się po zabytkowych zakamarkach Kazimierza, a nawet zapuszczające się pod Wawel. Auta te to Ferrari 360 Modena, które stanowią podstawowe narzędzie teamu Martini Polska do przemieszczania się po trasie tegorocznego Rage-Race 2008. Strażniczki Rage-Race Patrol dokonały rutynowej kontroli pojazdów, weryfikując dokumenty kierowców, numery nadwozia oraz stan techniczny pojazdów. Odbyły także krótką jazdę próbną. W wyniku kontroli stwierdzono jedno: poprzeczka dla pozostałych uczestników Rage-Race 2008 została ustawiona wysoko!

Rage-Race 2008 wystartuje w Warszawie 16 lipca i potrwa do 19 lipca. W imprezie weźmie udział do 70 dwuosobowych załóg. Ich zadaniem jest bezpieczne pokonanie liczącej ponad 2500 km trasy i wykonanie możliwie największej liczby trudnych, a przede wszystkim niecodziennych i wymagających nieszablonowego podejścia zadań. Za wykonanie zadań, a nie tempo przejazdu, będą przyznawane punkty, które zadecydują o końcowej klasyfikacji w rywalizacji. Zwycięscy przede wszystkim będą mieli zaszczyt zadecydować, na jaki cel charytatywny zostanie przeznaczony Rage-Race Jackpot, czyli kwota pieniężna powstała z części wpisowego pobranego od każdej załogi.

Swój udział w imprezie można zgłaszać na stronie www.rage-race.pl

Warto pamiętać, że szansę na udział w imprezie ma każdy chętny. Organizatorzy przeprowadzą internetowy konkurs, w którym Internauci wybiorą spośród wszystkich niezakwalifikowanych zgłoszeń jeden team, który pojedzie w Rage-Race bezpłatnie i będzie stanowił ich reprezentację.

źródło: Informacja prasowa

REKLAMA