Rajd Polski 2013: Kajetanowicz w Fordzie Fiesta R5

To już pewne! W jubileuszowym Rajdzie Polski  Kajetan Kajetanowicz pojedzie Fordem Fiesta R5. Będzie to pierwszy występ auta tej klasy w krajowym czempionacie

Kajetanowicz w Rajdzie Polski pojedzie Fordem fiestą R5
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Specjalnie na 70. Rajd  Polski  załoga Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran dostaje Forda Fiestę R5. Dla kierowcy z Ustronia, trzykrotnego Mistrza Polski będzie to  60-ty start w  Kajetanowicza w rundzie RSMP, ale jednocześnie to jego debiut za kierownicą auta klasy R5.

Podobno są zakusy, aby samochód ten pozostał, jako broń zespołu do końca sezonu. Ale póki co pewny jest tylko strat nim w Mikołajkach.

Kajetan Kajetanowicz, Lotos Rally Team:

- Czy marzenia się spełniają? Pewnie nie każde i chociaż na realizację niektórych trzeba długo czekać oraz ciężko pracować, to wiem, że warto. Start takim samochodem, który był w sferze moich marzeń jeszcze kilka miesięcy temu, teraz staje się faktem. Bardzo dziękuję wszystkim członkom mojego zespołu, a przede wszystkim tytularnemu Partnerowi team'u - Grupie LOTOS za możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie w tym wyjątkowym rajdzie. Zgadnijcie co pojawiło się na mojej twarzy, kiedy dowiedziałem się, że będę miał możliwość walki Fiestą R5. To intrygujące jak pierwszy całus skradziony dziewczynie za czasów przedszkolnych. Dziś choć wyzwanie mam bardziej ambitne, wewnątrz znów jestem podekscytowany.

Tekst: Iwona Petryla

amis

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA