[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

Dwudrzwiowy luksusowy SUV z nadwoziem typu coupe jest montowany ręcznie i powstanie w serii limitowanej do 999 egzemplarzy.

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

Brytyjczycy zachwalają go jako przykład najwyższej jakości designu i sztuki rzemieślniczego montażu oraz jako model pod względem swoich możliwości w pełni odpowiadający wyobrażeniom o tym, jaki powinien być Range Rover.

Ręczny montaż wykonują fachowcy ze Special Vehicle Operations Technical Centre w pobliżu Coventry w Wielkiej Brytanii. Każdy egzemplarz jest przygotowywany zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

REKLAMA

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

Do ascetycznej sylwetki nowego modelu, utrzymanej w stylistyce aut Range Rovera, doskonale pasują eleganckie elektrycznie otwierane drzwi oraz pozbawione ramek szyby. Ponieważ ich powierzchnia jest duża, a auto wyposażono także w panoramiczny dach, w jego wnętrzu jest mnóstwo światła. Sama kabina została wykończona najelegantszymi materiałami i zaprojektowana w nowoczesnym stylu.

REKLAMA

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

Wnętrze może być utrzymane w jednym z czterech kolorów, dostępne są też cztery wersje różnych połączeń barw. Zastosowano trzy rodzaje wytwornych paneli z drewna; po raz pierwszy można wybrać wersję o nazwie Nautica, będącą połączeniem drewna orzechowego i górskiego jaworu. Wnętrze pokryto tapicerką z wyjątkowo miękkiej skóry wyprawianej ręcznie w warsztacie o ponadstuletniej tradycji. Karoserię po raz pierwszy można pokryć lakierem, który wyglądem przypomina płynny metal, oprócz niego do wyboru jest 100 innych kolorów lakieru.

REKLAMA

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

W niemal 50-letniej historii Range Rovera żaden model nie odznaczał się taką dynamiką jak nowy SV Coupe. Jego prędkość maksymalna wynosi 266 km/h; prędkość 100 km/h auto uzyskuje po 5,3 s. Zapewnia mu to 5-litrowy benzynowy silnik ze sprężarką, wytwarzający moc 565 KM (416 kW).

REKLAMA

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

W porównaniu z tradycyjnym modelem zawieszenie SV Coupe zestrojono w nowy sposób, kładąc nacisk na dynamikę jazdy. Nadwozie obniżono o 8 mm nie zmniejszając przy tym przestronności wnętrza ani poczucia komfortu, jakie towarzyszy pasażerom. Tak jak inne modele tej marki, także SV Coupe może pokonywać przeszkody wodne o głębokości 900 mm i pociągnąć ciężar o masie 3,5 tony.

REKLAMA

Range Rover SV Coupe (Genewa 2018) Range Rover SV Coupe (Genewa 2018)

Sprzedaż nowego Range Rovera SV Coupe rozpocznie się prawdopodobnie w czwartym kwartale 2018 roku.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij