[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Range Rover SV Coupe - pierwsze zdjęcie

Range Rover SV Coupe to kolejna nowość marki Land Rover. Luksusowy SUV ujrzy światło dzienne w marcu w Genewie, a póki co możemy obejrzeć pierwsze zdjęcie.

Range Rover SV Coupe Range Rover SV Coupe

Land Rover opublikował pierwszą oficjalną fotografię nowego modelu, która zapowiada limitowaną wersję modelu Range Rover o nazwie Range Rover SV Coupe. Ma ona uzupełnić gamę marki o "pierwszego na świecie pełnowymiarowego, luksusowego SUV-a.

"Uwodzicielski projekt wersji Coupe" - jak pisze o samochodzie producent - ma być hołdem dla protoplasty Range Rovera i jego dwudrzwiowej wersji, na 70-lecie powstania marki Land Rover. Nowe wcielenie legendy również ma mieć tylko jedną parę drzwi.

Opublikowane zdjęcie wnętrza pokazuje, że samochód będzie rzeczywiście hiperluksusowy, z czterema osobnymi fotelami - z przodu jasnymi, z tyłu czarnymi, dużymi powierzchniami z drewna  i częściowo drewnianym wieńcem kierownicy. Producent podkreśla, że dbałość o szczegóły była w tym przypadku najważniejsza. Czekamy zatem na premierę modelu i więcej zdjęć.

Premiera światowa Range Rovera SV Coupe zaplanowana jest na 6 marca, podczas konferencji prasowej koncernu Jaguar Land Rover, na targach Geneva International Motor Show 2018.

Produkcja samochodu zostanie ograniczona do 999 sztuk, z których każdy egzemplarz zostanie wyprodukowany ręcznie przez zespół Special Vehicle Operations (SVO) w Warwickshire w Wielkiej Brytanii.

Więcej szczegółów na razie nie znamy, bo producent skrzętnie buduje atmosferę, pilnując żeby żadne informacje nie wypłynęły do sieci przed premierą. Prawdopodobnie jednak pod maskę trafi silnik z modelu Range Rover SVAutobiography. Jest to jak dotąd najmocniejszy produkowany Range Rover. Moc doładowanego silnika benzynowego V8 sięga 565 KM, zapewniając przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 5,4 sekundy.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij