Range Rover Sport z nietypowym wnętrzem

Bułgarski tuner Vilner zabrał się za modyfikację wnętrza Range Rovera Sport poprzedniej generacji. Efekt jest spektakularny, a przy okazji okazało się, że egzemplarz ten pierwszy właściciel kilka lat temu wygrał w brytyjskiej edycji programu "Mam Talent!".

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 173 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Range Rover poprzedniej generacji to samochód, który był już modyfikowany na przeróżne sposoby. Tym razem za modyfikację zabrała się bułgarska firma Vilner. Ale od początku, bo samochód ma ciekawą przeszłość. W 2009 roku była to nagroda w brytyjskim programie telewizyjnym "Mam Talent!". Pierwszym właścicielem samochodu została brytyjska grupa taneczna Diversity. Ale samochód był dla niech zbyt zwyczajny, przeszedł więc modyfikacje.

Range Rovera oddano do firmy Barugzai, gdzie zamontowano agresywny body kit, a także wielkie obręcze kół o średnicy 22-cali! Następnie sprzedano samochód, ale kolejny właściciel wcale nie chciał na tym poprzestać. Tak pojazd trafił w ręce bułgarskich krawców. Tak się złożyło, że firma ta święciła właśnie 20-lecie istnienia, więc model ten potraktowano w specjalny sposób - we wnętrzu znaleźć można specjalne logo informujące o 20 rocznicy powstania firmy Vilner.

Wnętrze wyścielono dwoma odcieniami brązowej skóry - w barwach Białej Mlecznej i Czekoladowego Brązu - pokrytą nią niemal wszystko, zaczynając od kokpitu, na boczkach drzwi kończąc. Całość dopełniono kontrastowymi szwami. Co ciekawe, firma Vilner wykorzystała także alcantarę w niespotykanej odmianie - producent jest z niej bardzo dumny i nie wyjawia sekretu - materiał przypomina grube włosie dywanu. Ostatnim detalem wnętrza jest niebieckie podświetlenie m.in. listew progowych.

Pod maską bez rewolucji. Został tutaj seryjny motor wysokoprężny V8 o pojemności 3,6 litra i mocy 273 KM.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA