[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Range Rover Velar - nowy SUV w Genewie

Rodzina Range Rovera powiększa się o kolejny samochód. Pomiędzy modelami Evoque a Sport zagości zupełnie nowy model - Velar, którego nazwa nawiązuje do pierwszego prototypu brytyjskiego SUV-a z 1969 roku.

Range Rover Velar Range Rover Velar

Na razie Range Rover odsłonił tylko tylną część nadwozia, ale już za kilkanaście dni poznamy model Velar w pełnej okazałości. Na początku marca podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, a miesiąc później na imprezie w Nowym Jorku.

Pierwsze zdjęcia pokazują, że nowy model prezentuje się awangardowo. Jego nazwa nawiązuje do jednego z pierwszych prototypów Range Rovera, zaprezentowanego jeszcze w latach sześćdziesiątych, a wywodzi się z łacińskiego velare, oznaczającego welon lub zasłonę.

Range Rover Velar Range Rover Velar

Zagraniczne źródła donoszą, że nowy Range Rover powstał na płycie podłogowej Jaguara F-Pace, a w gamie brytyjskiego producenta trafi pomiędzy modelami Evoque i Sport. Pod maską możemy się spodziewać pełnej gamy silników benzynowych i wysokoprężnych Ingenium - czterocylindrowych wersji z turbosprężarką lub sześciocylindrowych z kompresorem.

Producent podkreśla, że podczas projektowania tego modelu kierowano sie minimalizmem, powściągliwością, przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów i zaawansowanych technologii. Auto ma sprostać każdej sytuacji na drodze, a więc możemy się spodziewać zaawansowanego systemu napędu na cztery koła.

Więcej informacji na temat Range Rovera Velar już za dwa tygodnie prosto z Genewy!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij