[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Range Rover Velar - wygładzony majestat

Brytyjczycy odsłonili kurtynę i pokazali nowy model spod szyldu Range Rovera. Velar zadebiutuje za kilka dni na targach w Genewie.

Range Rover Velar Range Rover Velar

Do doskonale przyjętego Evoque'a i flagowego Range Rovera dołącza Velar. Samochód wyróżnia się bardziej obłymi liniami nadwozia i klamkami drzwi niewystającymi poza karoserię.

Z przodu Velara poznamy po wąskich reflektorach oraz osłonie chłodnicy, która ma niewielkie rozmiary w stosunku do dużego zderzaka. Przednie matrycowe lampy LED generują wiązkę światła, o maksymalnej długości aż 550 m.

Z tyłu lampy są równie wąskie, jak z przodu auta. Styliści zadbali o to aby każdy detal przyciągał uwagę. Tu światła są jakby ukryte w listwie z napisem Range Rover. Zderzak zdobią dodatkowe odblaski i dwie trapezoidalne końcówki wydechu ukryte w a'la dyfuzorze.

Wszystkie słupki nadwozia oraz dach są w kolorze czarnym, przez co tworzą efekt oddzielnego elementu i nadają autu bardziej sportowy wygląd.

REKLAMA

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Wnętrze Velara wygląda co najmniej jak wyjęte z modelu koncepcyjnego. Zamiast klasycznych analogowych zegarów, najnowszy trend w postaci 12,3-calowego ekranu ciekłokrystalicznego. 

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Podświetlenie to gra kolorów, która kojarzy nam się z widowiskiem rodem z najlepszych tras koncertowych rockowych zespołów. Konsola centralna składa się z dwóch ekranów dotykowych o przekątnej 10 cali. 

W aucie zastosowano 4 rdzeniowy procesor Intela oraz 60 GB dysk twardy, które wspierają systemy pokładowe swoją mocą obliczeniową 

REKLAMA

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Gama jednostek napędowych to podstawowy silnik 2.0 turbo o mocy 250 KM, zaś wariant z motorem wysokoprężnym będzie dostarczał 182 KM mocy. Topowa wersją to na razie 3-litrowe V6 wspierane przez kompresor. Silnik ma dostarczać 385 KM

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Nazwa Velar pochodzi od prototypowych modeli Range Rovera z 1970 roku. Velar to akronim z angielskiego: Vee Eight Land Rover. Czyli po prostu Land Rover z silnikiem V8. 

REKLAMA

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Samochód będzie oferowany z napędem przekazywanym na obie osie oraz adaptacyjnym zawieszeniem. 

REKLAMA

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Lista wyposażenia dodatkowego będzie zawierać m.in. 1600-watowy system audio sygnowany przez firmę Meridian, czy 22-calowe obręcze kół ze stopów lekkich.

REKLAMA

Range Rover Velar Range Rover Velar

Range Rover Velar pojawi się na targach Genewa 2017, a do salonów SUV trafi w okresie wakacyjnym. 

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij