Reanult Megane IV: Mały Talisman - Targi Frankfurt 2015

Reanult nadal utrzymuje szczegółowe informacje w tajemnicy, ale Francuzi podzielili się oficjalnymi zdjęciami nowego Megane. Wiemy też, że auto będzie większe. Co jeszcze zdradza Renault?

Po przeciekach i spekulacjach na temat nowego Megane, Renault wreszcie pokazało auto oficjalnie. Francuski hatchback upodobnił się do większego Talismana, a w zasadzie stał się jego mniejszym bliźniakiem.

REKLAMA

Renault Megane IV urosło. Przednia oś jest o 47 mm szersza, a tylna o 39 mm. Nadwozie ma krótsze zwisy i jest niższe o 25 mm. O prawie 3 cm urósł też rozstaw osi. Takie zmiany powinny pozytywnie wpłynąć na prowadzenie oraz przestrzeń w kabinie.

Obok standardowej wersji pojawi się też sportowy wariant GT. Oznacza to niższe zawieszenie, 18-calowe felgi, grill w kształcie plastra miodu, tylny dyfuzor oraz podwójna końcówka układu wydechowego. Specjalnie dla Megane GT będzie można zamówić niebieski lakier "Iron Blue".

Niestety na razie nie znane są szczegóły techniczne Renault Megane IV. Francuska marka zdradzi wszystkie szczegóły podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA