Redaktor naczelny magazynu „auto motor i sport” został Dziennikarzem Roku

Kapituła Plebiscytu Trade Press Award przyznała Romanowi Popkiewiczowi, redaktorowi naczelnemu „auto motor i sport”, tytuł Dziennikarza Roku.

Roman Popkiewicz materiały prasowe
Roman Popkiewicz

Roman Popkiewicz związany jest z miesięcznikiem „auto motor i sport” od 1997 roku. Stanowisko redaktora naczelnego pełni od 3 lat. Popkiewicz znany jest z fascynacji Formułą 1 oraz dociekliwości w tematach najnowszych technologii.

REKLAMA

- Jestem zaskoczony przyznaniem nagrody, nie mam bowiem poczucia, że w ostatnim roku zrobiłem coś niezwykłego. Wyjątkową pracę, do tego w bardzo trudnym czasie, wykonała natomiast redakcja „auto motor i sport” - dlatego przyjmuję tę nagrodę w imieniu całej redakcji - podkreśla Roman Popkiewicz. 

 

 


Oto wyniki Wyniki III edycji plebiscytu Trade Press Award 2021

Dziennikarz roku – Roman Popkiewicz, sponsorami nagrody są: Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i Grupa Międzynarodowych Targów Poznańskich;
na podstawie nadesłanych zgłoszeń ocenianych przez Kapitułę:

Materiał audiowizualny – Filip Buliński za materiał pt.: "Prosty sposób na kradzież "na walizkę". Sprawdzamy!", sponsorem nagrody jest Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.;

Test roku – Mateusz Żuchowski za artykuł pt.: "Porsche 718 Cayman GT4 to samochód ostateczny na tor i na drogę", sponsorem jest Italcom Sp. z o.o..;

Diagnostyka i naprawy - Marcin Łobodziński za artykuł pt.: "Test amortyzatorów może błędnie podać negatywny wynik. To nie jest wina ani diagnostów, ani maszyn", sponsorem nagrody jest Texa Poland Sp. z o.o.;

Reportaż roku – Rafał Dobrowolski za artykuł pt.: "Rolnik ruszył z kopyta? Kultura techniczna na podatnym gruncie", sponsorem nagrody jest Unimetal Sp. z o.o.

Poznań Moto Fest

Targi motoryzacyjne Poznań Moto Fest po kresie przerwy związanej z pandemią otwierają swoje bramy dla fanów samochód. Dziś miłośnicy motoryzacji mogą odwiedzić teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, który wypełni kilkadziesiąt pojazdów – od najdroższych supersamochodów, przez auta kolekcjonerskie, po klasyczne modele z minionych epok. Bogatą ekspozycję uzupełnią liczne atrakcje dla całych rodzin.
Targi to także liczna reprezentacja czołowych poznańskich dealerów samochodowych, którzy prezentują swoją najnowszą ofertę, złożoną z modeli wielu uznanych marek motoryzacyjnych. Na zwiedzających czekają również takie atrakcje jak tor gokartowy, czy symulatory jazdy.

Bilety na Poznań Moto Fest można zakupić za pośrednictwem bileterii ToBilet.pl (LINK).

www.poznanmotofest.pl
www.facebook.com/PoznanMotoFest
www.instagram.com/poznanmotofest

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA