[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Rekordowe zainteresowanie nowym Lexusem LS

Piąta generacja Lexusa LS cieszy się rekordowym powodzeniem. Liczba złożonych zamówień sięgnęła już 9500, co stanowi... 1600 procent przewidywanej sprzedaży.

Lexus LS Lexus LS

Lexus planuje wielkość sprzedaży nowego modelu LS na poziomie 600 egzemplarzy miesięcznie. Liczba zamówień sięga już natomiast 9,5 tysiąca, co przeszło najśmielsze oczekiwania producenta. Dokładniej mówiąc nie tyle oczekiwania, co możliwości produkcyjne.

Warto zauważyć, że aż 6800, a więc niemal trzy czwarte spośród zamówionych samochodów, stanowi wersja hybrydowa. Z kolei samochodów z napędem konwencjonalnym zamówiono 2700.

REKLAMA

REKLAMA

Lexus LS Lexus LS

Jest to zgodne ze światowym trendem, którego liderem jest zresztą Europa Zachodnia, gdzie niemal wszystkie Lexusy sprzedane w ubiegłym roku (aż 98 procent!) miały napęd hybrydowy.

Lexus LS to flagowy sedan klasy premium japońskiego producenta. Wprowadzenie na rynek modelu LS 400 w 1989 roku dało początek marce Lexus i zrewolucjonizowało segment samochodów luksusowych.

REKLAMA

Lexus LS Lexus LS

Piąta generacja LS zewnętrznie zupełnie nie przypomina tamtej statecznej limuzyny – smukłe nadwozie o śmiałej stylistyce z dynamicznymi kształtami przypomina raczej zwinne coupe.

Jak przystało na flagowy model, współczesny Lexus LS wyposażony jest w szereg rozwiązań zapewniających maksimum komfortu, łącznie z fotelami z funkcją masażu shiatsu, a także zaawansowany pakiet bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System + A i mechanizmy wspomagania kierowcy Lexus CoDrive.

REKLAMA

REKLAMA

Lexus LS Lexus LS

Nowy Lexus LS 500 napędzany jest 3,5-litrowym, benzynowym silnikiem V6 twin turbo o mocy 421 KM i momencie obrotowym 600 Nm, współpracujący z 10-biegową przekładnią automatyczną.

Hybrydowa wersja Lexus LC 500h napędzana jest nową jednostką Multi Stage Hybrid System, dysponującą 3,5-litrowym silnikiem V6 i potężnym silnikiem elektrycznym, która łączy dynamikę z oszczędnością paliwa i niską emisją dwutlenku węgla.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij