[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Renault Arkana – nowy SUV nadchodzi

Na salonie samochodowym w Moskwie, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu, Renault zaprezentuje światu swój nowy model. Będzie nim SUV segmentu C – Renault Arkana.

Renault Arkana Renault Arkana

Renault już wkrótce, bo 29 sierpnia, zaprezentuje nowego crossovera z segmentu C, pod nazwą Arkana. Premiera modelu przeznaczonego na wiele rynków na całym świecie odbędzie się podczas tegorocznego międzynarodowego salonu samochodowego w Moskwie.

Nazwa Arkana pochodzi od łacińskiego „arcanum” - tajemnica, określenia używanego od wieków w odniesieniu do tajemniczych zjawisk lub wydarzeń. Ma podkreślać oryginalny charakter i atrakcyjność przyszłego modelu – czytamy w komunikacie prasowym.

Producent idzie dalej, podając że „design nowego crossovera zrewolucjonizuje kanony stylistyczne na rynku SUV-ów”. Może chodzić o to, że Arkana będzie SUV-em z nadwoziem typu coupe. To oznaczałoby jednak rewolucję stylistyczną jedynie w przypadku samego Renault, bo przecież SUV-y coupe znamy już z wielu innych marek na rynku.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Arkana Renault Arkana

Komunikat prasowy jest poza tym ubogi w informacje. Załączone zdjęcie fragmentu tyłu pokazuje natomiast stylistyczne podobieństwo do modeli Megane czy Talisman. Z kolei całe auto bazować ma na rosyjskiej specyfikacji modelu Kaptur, który jest nieco większą wersją znanego u nas Renault Captur.

Więcej informacji o modelu Renault Arkana podamy bliżej premiery. Ta zaplanowana jest na 29 sierpnia, na salonie samochodowym w Moskwie. Na koniec istotna informacja – Renault podaje, że w Moskwie zaprezentowany zostanie „showcar”, czyli wersja przedprodukcyjna, bliska ostatecznej.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij