REKLAMA

Renault Captur S-Edition już w Polsce

Renault poszerza gamę o nową, limitowaną serię modelu Captur S-Edition, z nowym silnikiem, montowanym wyłącznie w tej wersji oraz najwyższej wersji Initiale Paris. Znamy już polską cenę samochodu.

Renault Captur S-Edition
Renault Captur S-Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Po wprowadzeniu nowego modelu i poprzednich serii limitowanych, przyszedł czas na poszerzenie gamy Renault Captur o serię limitowaną o nazwie S-Edition. Przeznaczona jest głównie dla młodych klientów, prowadzących aktywny tryb życia.

W wersji S-Edition pojawi się również nowy silnik Energy TCe 150, który uzupełnia ofertę dostępnych jednostek napędowych. Nowy silnik współpracuje z manualną skrzynią biegów lub skrzynią automatyczną EDC.

Renault Captur S-Edition będzie najbardziej sportową wersją w gamie, nie tylko za sprawą mocnego silnika. Samochód przykuwa uwagę wyrazistym kolorem nadwozia "Niebieski Iron", w połączeniu z dachem w odcieniu "Czarny Etoilé" lub "Szary Platynowy", aluminiowymi, diamentowanymi felgami Filante o średnicy 17 cali w czarnym odcieniu. Dodatkiem jest oznakowanie "S-Edition".

REKLAMA

REKLAMA

Renault Captur S-Edition
Renault Captur S-Edition

Eleganckie i sportowe wnętrze Renault Captur S-Edition zwraca uwagę tapicerką z alkantary i skóry ekologicznej z niebieskimi przeszyciami, które również pojawiają się na podłokietniku, mieszku dźwigni zmiany biegów i hamulcu ręcznym.

Nowa seria limitowana wyróżnia się też wyposażeniem, takim jak multimedialny system R LINK Evolution z nawigacją, system wspomagania parkowania tyłem, karta Renault Hands Free czy światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów.

REKLAMA

Renault Captur S-Edition
Renault Captur S-Edition

Dostępną w siedmiu kombinacjach kolorystycznych nadwozia nową serię specjalną można już zamawiać w sieci Renault w Polsce.

Ceny serii limitowanej Renault Captur S-Edition:

  • Energy TCe 90 - 75 400 zł
  • Energy TCe 120 - 79 400 zł
  • Energy TCe 120 EDC - 85 900 zł
  • Energy TCe 150 - 83 400 zł
  • Energy TCe 150 EDC - 89 900 zł
Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA