[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Renault Captur S-Edition już w Polsce

Renault poszerza gamę o nową, limitowaną serię modelu Captur S-Edition, z nowym silnikiem, montowanym wyłącznie w tej wersji oraz najwyższej wersji Initiale Paris. Znamy już polską cenę samochodu.

Renault Captur S-Edition Renault Captur S-Edition

Po wprowadzeniu nowego modelu i poprzednich serii limitowanych, przyszedł czas na poszerzenie gamy Renault Captur o serię limitowaną o nazwie S-Edition. Przeznaczona jest głównie dla młodych klientów, prowadzących aktywny tryb życia.

W wersji S-Edition pojawi się również nowy silnik Energy TCe 150, który uzupełnia ofertę dostępnych jednostek napędowych. Nowy silnik współpracuje z manualną skrzynią biegów lub skrzynią automatyczną EDC.

Renault Captur S-Edition będzie najbardziej sportową wersją w gamie, nie tylko za sprawą mocnego silnika. Samochód przykuwa uwagę wyrazistym kolorem nadwozia "Niebieski Iron", w połączeniu z dachem w odcieniu "Czarny Etoilé" lub "Szary Platynowy", aluminiowymi, diamentowanymi felgami Filante o średnicy 17 cali w czarnym odcieniu. Dodatkiem jest oznakowanie "S-Edition".

REKLAMA

REKLAMA

Renault Captur S-Edition Renault Captur S-Edition

Eleganckie i sportowe wnętrze Renault Captur S-Edition zwraca uwagę tapicerką z alkantary i skóry ekologicznej z niebieskimi przeszyciami, które również pojawiają się na podłokietniku, mieszku dźwigni zmiany biegów i hamulcu ręcznym.

Nowa seria limitowana wyróżnia się też wyposażeniem, takim jak multimedialny system R LINK Evolution z nawigacją, system wspomagania parkowania tyłem, karta Renault Hands Free czy światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów.

REKLAMA

Renault Captur S-Edition Renault Captur S-Edition

Dostępną w siedmiu kombinacjach kolorystycznych nadwozia nową serię specjalną można już zamawiać w sieci Renault w Polsce.

Ceny serii limitowanej Renault Captur S-Edition:

  • Energy TCe 90 - 75 400 zł
  • Energy TCe 120 - 79 400 zł
  • Energy TCe 120 EDC - 85 900 zł
  • Energy TCe 150 - 83 400 zł
  • Energy TCe 150 EDC - 89 900 zł
Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 87 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij