Renault Captur: znamy polskie ceny

Miejski SUV Renault wjeżdża do naszych salonów (i przy okazji na nasz redakcyjny parking) – oto jego cennik.

materiały prasowe
Renault Captur
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

W odróżnieniu od innych modeli Renault, poziomy wyposażenia nie nazywają się Authentique czy Expression – w przypadku Captura, który jest autem dla pokolenia Facebooka i Instagrama (zdjęcie Captura z redakcyjnego parkingu na końcu tekstu), zastosowano całkiem nowe – Life, Zen i Intens.

Klienci mogą wybierać spośród trzech silników – 0.9 TCe o mocy 90 KM, 1.2 TCe o mocy 120 KM i 1.5 dCi o mocy 90 KM. Dostępne są też dwie skrzynie biegów – 5-biegowa mechaniczna dla 0.9 TCe i 1.5 dCi a także 6-stopniowy „automat” dla 1.2 TCe.

Bazowa wersja Captura (0.9 TCe Life) kosztuje 53 900 złotych – w tej cenie dostajemy 16-calowe stalówki, światła do jazdy dziennej z diodami LED, lusterka boczne regulowane elektrycznie i podgrzewane, przednie i boczne poduszki powietrzne, system wspomagania ruszania pod górę oraz miejsce na zamontowanie fotelików w systemie Isofix.

W wersji Zen z tym samym silnikiem wyposażenie obejmuje również manualną klimatyzację, skórzaną kierownicę i kartę Hands Free. Za dopłatą 1000 zł możemy dostać dwukolorowe nadwozie.

Renault przygotowało też atrakcyjne pakiety dodatkowe: system multimedialny z nawigacją i wspomaganie parkowania tyłem za 3000 złotych (do wersji Zen) i pakiet multimedialny tablet R-Link i czujniki z tyłu za 3630 złotych (dla wersji Intens).

Captur z mocniejszym silnikiem benzynowym 1.2 TCe i automatem EDC kosztuje przynajmniej 67 400 złotych (wersja Zen). Diesel natomiast startuje od poziomu 61 650 złotych (wersja Life).

My zaś na redakcyjnym parkingu postawiliśmy dzisiaj Captura z silnikiem 1.5 dCi: https://instagram.com/p/ZnH8G1FO7t/

amis

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA