[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Clio R.S. 16 - 275-konny koncept

Inżynierowie z Renault wpadli na pomysł, żeby z wymierającego już Megane RS wziąć "serce" i wsadzić do mniejszego Clio RS. Ideę z głowy przenieśli do rzeczywistości, ale niestety tylko jako pokaz możliwości.

Standardowe Megane RS ma 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 265 KM. Wersja RS Trophy i Trophy-R ma ich 10 więcej. I właśnie mocniejszą odmianę tego silnika przeniesiono do sportowego Clio. Już w większym aucie ten motor potrafi zdziałać cuda, co dopiero w mniejszym.

Żeby odpowiednio tę moc przenieść na asfalt, konieczne było poszerzenie całego układu zawieszenia, a co za tym idzie też karoserii. Clio R.S. Concept "przytyło" w boczkach 6 cm.

REKLAMA

Auto zyskało także bajeranckie światła LED z przodu, a także 19-calowe felgi w kolorze czarnym. Całe nadwozie pomalowano jedynie słusznym żółtym lakierem. Efekt dopełniają czarne akcenty oraz grafiki umieszczone na całym nadwoziu.

Niestety Renault Clio R.S 16 to tylko samochód koncepcyjny i raczej nie trafi do sprzedaży seryjnej. Szerokiej publiczności auto zostanie pokazane podczas wyścigów Formuły 1 Monaco Grand Prix.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij