[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Clio RS - hardkorowy hot-hatch

Od kilku tygodni fani produkcji od Renault Sport czekali na ten moment. Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Renault Clio RS przed oficjalną prezentacją.

Na chwilę przed oficjalną prezentacją do sieci przedostały się pierwsze zdjęcia Renault Clio RS. Oprócz rażącego, kanarkowo-żółtego koloru auto nabrało sporo muskulatury w stosunku do standardowej wersji. Napompowano w nim nadkola oraz wyraźnie zaznaczono progi. Z przednim zderzaku pojawiły się powiększone wloty powietrza, które będą miały za zadanie chłodzić tarcze hamulcowe, a dość dyskretna lotka z tyłu zapewni odpowiedni docisk do podłoża.

Na razie nie wiemy zbyt dużo na temat oficjalnych osiągów Clio RS. Samochód będzie wyposażony w czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra, który dostarczy na przednie koła 250 KM maksymalnej mocy. Na razie nie ma słowa na temat maksymalnego momentu obrotowego, ale można się spodziewać wartości w okolicach 260 Nm z możliwością chwilowego podniesienia do 280 Nm (funkcja overboost).

REKLAMA

Dotychczasowa, najmocniejsza odmiana "220 Trophy EDC" rozpędzała się od 0 do 100 km/h w 6,6 sekundy. Prędkość maksymalna wynosiła w tamtym modelu 235 km/h. Ciężko spodziewać się, by nowa wersja nie podniosła poprzeczki jeszcze wyżej.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij