[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Renault Espace crossoverem

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Paryżu Renault zaprezentuje nową generację swojego największego minivana. Choć nie. To już nie będzie minivan, a przedstawiciel coraz popularniejszej grupy crossoverów.

Renault Espace Renault Espace nowej generacji
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 400 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Na kilka dni przed rozpoczęciem targów paryskich Renault opublikowało pierwsze zdjęcia swojej nowości. Jednocześnie wciąż nie znamy praktycznie żadnych szczegółów. Renault ogłosiło jedynie, że mimo zmiany segmentu, Espace wciąż będzie oferował wiele funkcjonalnych rozwiązań, z jakich słyną minivany. Wnętrze ma być przestronne, modułowe, a przy tym bardzo wygodne. W zależności od naszych potrzeb, do wyboru będzie wersja 5- oraz 7-miejscowa.

REKLAMA

Renault Espace nowej generacji

Stylistycznie nowy Espace jest rozwinięciem designu koncepcyjnego Renault Initiale Paris, jaki został zaprezentowany przed rokiem na wystawie we Frankfurcie.

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij