[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Renault Kadjar Runmageddon w Polsce

Polski oddział Renault przygotował limitowaną edycję modelu Kadjar, nazwaną Runmageddon. Auto powstanie w liczbie zaledwie 50 egzemplarzy.

Renault Kadjar Runmageddon Renault Kadjar Runmageddon

Renault Polska wprowadziło nową, limitowaną serię modelu Kadjar – Runmageddon. Limitowana edycja Renault Kadjar Runmageddon ma być przypieczętowaniem podjętej w ubiegłym roku współpracy Renault Polska z organizatorem największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami.

Renault Kadjar to model, który stał się samochodową wizytówką Runmageddonu. Ten kompaktowy crossover oferowany jest w limitowanej serii po raz drugi. Poprzednia edycja potrzebowała niewiele ponad miesiąca na znalezienie klientów.

REKLAMA

REKLAMA

Tym razem seria limitowana Runmageddon została zbudowana na wersji Intens, z silnikiem TCe 130, w kolorze Czarnym Etoile.

Dodatkowo w wyposażeniu standardowym Kadjar Runmageddon posiada:

  • obręcze kół ze stopu metali lekkich o średnicy 19 cali,
  • reflektory przednie Full LED "Pure Vision",
  • pakiet Techno Premium (aktywny system wspomagania nagłego hamowania AEBS, system wspomagania parkowania "Easy Park Assist" z kamerą cofania, system wspomagania parkowania przód/tył/bok, system kontroli martwego pola),
  • pakiet Widoczność: stały dach panoramiczny i wewnętrzne lusterko elektrochromatyczne,
  • koło zapasowe dojazdowe,
  • specjalne oznakowanie "Runmageddon".

REKLAMA

Jak informuje polski importer, na razie wyprodukowano 50 egzemplarzy, ale możliwe jest rozszerzenie produkcji. Cena katalogowa zaczyna się od 86 900 zł.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij