Renault Kadjar po face liftingu - znamy ceny

Renault Kadjar po face liftingu zadebiutował na salonie samochodowym w Paryżu. Teraz znamy jego ceny.

Renault Kadjar facelift 2018 Materiały prasowe
Renault Kadjar facelift 2018, fot. Renault
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Renault Kadjar debiutuje w salonach sprzedaży w lekko zmodyfikowanej wersji, która pod względem stylistyki niewiele różni się od dotychczasowego modelu. Chodziło bardziej o odświeżenie oferty.

Wprawne oko zauważy nowy zderzak, który ma teraz więcej lakierowanej powierzchni i chromowaną obwódkę wokół świateł przeciwmgielnych. Reflektory mają ten sam kształt, ale kierunkowskazy zostały teraz zintegrowane z pasem LED-ów do jazdy dziennej.

Zobacz także: nowe stacje tankowania wodoru w Polsce

W kabinie zmieniła się konsola środkowa, w której znajdziemy nowy, elegancki ekran multimedialny, sterowany dotykiem. Pod nim znajdują się nowe sterowniki klimatyzacji, materiały tapicerskie mają być lepszej jakości.

Renault Kadjar facelift 2018 Materiały prasowe
Renault Kadjar facelift 2018, fot. Renault

Największe zmiany znajdziemy pod maską. Chodzi o nowy turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,3 litra. Jednostka ta, opracowana wspólnie z Daimlerem, wyposażona jest w filtr cząstek stałych GPF.

Dostępne będą dwie wersje - TCe 140 oraz TCe 160, gdzie liczby oznaczają jednocześnie moc jednostek. Współpracować będą one z 6-biegową skrzynią manualną lub dwusprzęgłowym automatem.

Unowocześniony został silnik Diesla Blue dCi, wyposażony w system selektywnej redukcji katalitycznej SCR. Do wyboru będą dwie wersje mocy – Blue dCi 115 lub 150. Tu wybrać można będzie między napędem na jedną oś, a napędem na cztery koła.

Zobacz także: sypią się mandaty - policja zaostrza walkę z piratami

Bazowy model w wyposażeniu Life, z silnikiem 1,3 TCe o mocy 140 KM, z manualną przekładnią, kosztuje od 78 900 złotych. Chętni na wyższy poziom wyposażenia, oznaczony jako Zen, muszą wydać za ten sam model 84 400 złotych. Dopłata do przekładni EDC to 7 tys. złotych.

Renault Kadjar facelift 2018 Materiały prasowe
Renault Kadjar facelift 2018, fot. Renault

Chcąc wybrać auto z mocniejszym, 160-konnym wariantem silnika 1.3 TCe, muszą wydać minimum 88 400 złotych, ale auto dostępne jest od wyposażenia Zen. Diesel Blue dCi o mocy 115 KM, z manualną przekładnią, to wydatek minimum 95 000 złotych.

W ramach premiery modelu importer wprowadził poziom wyposażenia Easy Life, którego cena startuje od 85 900 złotych za 140-konny silnik 1.3 Tce i manualną przekładnię. W standardzie znajdzie się m.in. asystent ruszania pod górę, dwustrefowa klimatyzacja czy przyciemniane szyby.

Z okazji premiery nowego Kadjara do oferty modelowej dodano wersję Easy Life. Kosztuje ona katalogowo od 85 900 złotych, a oferuje takie udogodnienia jak m.in. wspomaganie podczas ruszania pod górę, funkcja automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania, klimatyzację automatyczną dwustrefową (z nawiewami na tylne siedzenia), nastrojowe oświetlenie wnętrza oraz przyciemniane szyby.

Wersja z napędem na cztery koła dostępna jest dla topowego poziomu wyposażenia Intens i kosztuje od 119 500 złotych, sparowana z silnikiem Blue dCi o mocy 150 KM.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA