[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Kangoo Z.E. - znamy polskie ceny

Nowe Renault Kangoo Z.E. wchodzi do polskiej oferty. Samochód dostawczy z napędem elektrycznym ma teraz o ponad połowę większy zasięg.

Renault Kangoo Z.E. Renault Kangoo Z.E.

Renault Pro+, specjalizujące się w ofercie samochodów dostosowanych do potrzeb klientów biznesowych, zaprezentowało nowe Renault Kangoo Z.E., które wchodzi do sprzedaży w Polsce.

Nowe Kangoo Z.E. oferuje zwiększony o ponad 50 proc. zasięg, sięgający 270 km zgodnie z normą NEDC (200 km w rzeczywistych warunkach użytkowania w lecie), zamiast obecnych 170 km. Nowy akumulator trakcyjny połączony z nowym silnikiem i nową pompą ciepła pozwalają uzyskać najlepszy zasięg wśród lekkich elektrycznych samochodów dostawczych dostępnych na rynku.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Kangoo Z.E. Renault Kangoo Z.E.

Do napędu Kangoo Z.E. służy silnik elektryczny o mocy 60 KM i maksymalnym momencie obrotowym sięgającym 225 Nm. Choć niutonometrów jest tu sporo, to przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa ponad 20 sekund, a auto rozpędza się do maksymalnej prędkości 130 km/h. Na potrzeby miejskiego użytkowania w zupełności jednak wystarczy.

Nowe Kangoo Z.E. ładuje się szybciej i łatwiej niż w przypadku starego modelu. Nowy, dwukrotnie mocniejszy układ ładowania umożliwia pełne naładowanie akumulatora w ciągu około 6 godzin, czyli krócej niż przez jedną noc oraz zwiększenie zasięgu o 35 km w ciągu 1 godziny ładowania.

REKLAMA

Renault Kangoo Z.E. Renault Kangoo Z.E.

Nowe usługi mobilne – Z.E. Trip i Z.E. Pass – upraszczają natomiast ładowanie w ogólnodostępnych terminalach ładowania w Europie i ułatwiają codzienną eksploatację elektrycznych samochodów dostawczych (te usługi dostępne są w zależności od rynku).

W Polsce samochód jest już dostępny w cenie od 116 900 zł za model 2-miejscowy, 121 900 zł za 2-miejscowy, przedłużony model MAXI oraz 126 900 za 5-miejscową wersję MAXI COMBI.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Kangoo Z.E. Renault Kangoo Z.E.

Standardowe wyposażenie nie jest specjalnie bogate, w przeciwieństwie do listy opcjonalnego wyposażenia. Nie obejmuje ono m.in. klimatyzacji oraz radia, które dostępne są w ramach opcjonalnego pakietu wartego 3900 złotych. Dopłaty wymaga też m.in. poduszka powietrzna pasażera (900 zł) oraz boczne airbagi (750 zł).

REKLAMA

Renault Kangoo Z.E. Renault Kangoo Z.E.

Kangoo Z.E. od momentu wprowadzenia na rynek w październiku 2011 roku sprzedało się w liczbie ponad 25 000 sztuk. Nowe Kangoo Z.E., produkowane we Francji, jest sprzedawane w Europie od połowy 2017 roku.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij