Renault Latitude – luksusowy sedan w gamie Renault

Renault, Latitude
Renault Latitude
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Jak informuje producent, Latitude ma być autem dla tych, którzy wymagają wysokiej jakości i komfortu, a przy okazji chcą podkreślić swój status materialny. Ten duży sedan (długość 4,89 m, szerokość 1,83 m, wysokość 1,49 m) ma mieć elegancki i trochę sportowy wygląd. Z przodu ksenonowe reflektory łączą się z dużym chromowanym grillem, z tyłu znajdziemy światła w technologii LED i ponownie sporo chromu - tu w postaci listwy łączącej oba reflektory, z doklejonym oznaczeniem modelu.

Podróżującym we wnętrzu obiecano dużo przestrzeni i maksimum komfortu. Będą mogli oni korzystać z trójstrefowej klimatyzacji, kierowca będzie mógł relaksować się w czasie podróży przy pomocy masażerów wbudowanych w jego fotel.

I to na dobrą sprawę wszystko, co można znaleźć w przesłanych dotychczas informacjach prasowych. Zero szczegółów o jednostkach napędowych - poza tym, że mają dawać przewagę nad konkurencyjnymi modelami. Nic o zawieszeniu poza tym, że ma być najwygodniejsze w klasie.

Międzynarodowa premiera auta ma mieć miejsce pod koniec sierpnia podczas moskiewskiego International Motor Show. Tam zaprezentowana zostanie wersja, która trafi do sprzedaży w Azji, Afryce, Rosji, Turcji, krajach arabskich, Australii i w Meksyku. Niedługo potem, na Salonie w Paryżu zobaczymy wersję przeznaczoną do sprzedaży w Europie.

Ciekawe, czy klienci w salonach znowu będą mieli problem z wypowiedzeniem nazwy modelu, jak to niejednokrotnie zdarza się w przypadku modelu Fluence...

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA