[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Master Z.E. - kiedy w Polsce?

W pełni elektryczny samochód dostawczy Renault Master Z.E. rozpoczyna służbę w Holandii. U nas elektryczny dostawczak dostępny będzie w 2019 roku.

Renault Master Z.E. Renault Master Z.E.

Pierwsze egzemplarze elektrycznego pojazdu dostawczego Renault Master Z.E. dotarły do holenderskiego przedsiębiorstwa pocztowego PostNL. Samochody wykorzystywane będą do realizacji dostaw przesyłek na terenie miasta.

PostNL zaczęła na razie korzystać z dwóch samochodów Renault Master Z.E.. Plan firmy zakłada, że do 2025 roku w 25 centrach miast PostNL będzie realizować dostawy bez emisji CO2.

Nowy Renault Master Z.E. jest wyposażony w najnowszej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemności 33 kWh. Dzięki temu ma zasięg do 120 kilometrów, co sprawia, że jest idealny dla dostaw "ostatniego kilometra" w centrach miast. Ładowanie akumulatora zajmuje sześć godzin, za pośrednictwem ładowarki o mocy 7,4 kW.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Master Z.E. Renault Master Z.E.

Wnętrze pojazdu użytkowego zostało zaprojektowane jako mobilne biuro. Renault Master Z.E. jest dostępny w sześciu wersjach nadwozia furgon, o łącznej przestrzeni ładunkowej od 8 do 13 m kw. oraz jako platforma do zabudowy.

W 2018 roku PostNL będzie korzystać z 17 samochodów Renault Master Z.E. - Jesteśmy dumni z faktu, że będziemy pierwszą firmą w Europie, która będzie korzystać z Renault Master Z.E. Oznacza to, że nasze przesyłki będą dostarczane w sposób całkowicie bezemisyjny – na początku w centrach Utrechtu i Leeuwarden, a potem również w innych miastach - powiedziała Liesbeth Kaashoek, dyrektor ds. przesyłek i logistyki PostNL.

Wprowadzenie Renault Mastera Z.E. do sprzedaży w Polsce przewidziane jest na początku 2019 roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 119 802 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij