[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Megane Akaju dla miłośników luksusu

Renault Megane Akaju to obecnie najbardziej luksusowa odmiana francuskiego kompaktu, przeznaczona dla wymagających klientów, chcących poczuć atmosferę luksusu w popularnym modelu segmentu C.

Renault Megane Akaju Renault Megane Akaju

Renault przyzwyczaiło nas do tego, że choć nie ma w swoim portfolio luksusowej marki, a sam jest kojarzony z samochodami raczej średniej półki jakościowej i cenowej, to dla najbardziej wybrednych przygotowuje edycje Initiale Paris. Te dają namiastkę czegoś wyjątkowego.

Renault Megane, jeden z kluczowych modeli francuskiej marki, wciąż jednak nie doczekał się odmiany sygnowanej nazwą stolicy Francji. W ofercie pojawił się za to poziom wyposażenia nazwany Akaju.

Akaju to coś więcej niż dotychczasowe topowe wersje Limited czy GT. Bazuje na specyfikacji Intens, ale w seryjnym wyposażeniu ma szereg elementów zarezerwowanych raczej dla modeli wyższych segmentów.
Mowa choćby o podgrzewanych przednich fotelach z funkcją masażu dla fotela kierowcy, system audio firmy Bose czy najnowszy system informacyjno-rozrywkowy R-Link 2 z 8,7-calowym ekranem.

Renault Megane Akaju stoi na 18-calowych, unikalnych felgach, ma przyciemniane szyby, a wnętrze wykończone jest połączeniem czarnej i brązowej skóry oraz szczotkowanego aluminium.

Choć jak wspomnieliśmy, Akaju to flagowa wersja Renault Megane, producent nie umieścił w podstawowym wyposażeniu pełnej listy opcji. Dopłaty wymaga bowiem choćby adaptacyjny tempomat, panoramiczny dach czy asystent parkowania.

Ile kosztuje Renault Megane Akaju? W zależności od wersji silnikowej, a będą to TC3 130, dCi 110 oraz dCi 130, cena waha się od 27,6 tys. do 31,4 tys. euro, co zbliża odmianę Akaju do poziomu aut premium, takich jak Audi A3 czy Mercedes Klasy A. Czy to jednak nie za dużo, jak na Megane?

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij