[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Renault Megane GT Line już w Polsce

Polski importer Renault wprowadza do oferty model Megane z limitowanej edycji GT Line oraz nowy silnik benzynowy 1.6 TCe.

Renault Megane GT Line Renault Megane GT Line

Renault Megane jest teraz dostępne w wersji GT Line, która jest rasowo stylizowaną namiastką Megane GT. Wersja wyposażenia na poziomie GT Line dostępna jest dla wszystkich odmian silnikowych, z wyjątkiem tych najsłabszych.

Wprowadzenie odmiany GT Line wiąże się też z wzbogaceniem gamy silników. Wyłącznie z tym wyposażeniem dostępny jest bowiem 1,6-litrowy silnik TCe, który generuje moc 165 KM przy 6000 obr./min oraz moment obrotowy 250 Nm przy 2400 obr./min.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Megane GT Line Renault Megane GT Line

Przyspieszenie samochodu napędzanego tym silnikiem to 8,2 sekundy, a maksymalna prędkość sięga 215 km/h. W cyklu mieszanym auto ma zużywać średnio 6,0 l/100 km.

REKLAMA

Renault Megane GT Line Renault Megane GT Line

Jeśli chodzi o wyposażenie, to wersja GT Line bazuje na poziomie Intens, ale z kilkoma elementami montowanymi dodatkowo. Wśród nich wymienić trzeba m.in.:

 • Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17", wzór Decaro
 • Szyby tylne przyciemniane
 • Elementy designu zewnętrznego w kolorze ciemnoszarym
 • Oznakowanie zewnętrzne "GT Line" na ozdobnych, bocznych wstawkach pod lusterkami oraz na klapie bagażnika
 • Grill przedni w kolorze lśniącej czerni, z chromowanymi wstawkami i dolną częścią zderzaka o strukturze plastra miodu
 • Tylny dyfuzor

REKLAMA

REKLAMA

Renault Megane GT Line Renault Megane GT Line

Cena tak wyposażonego auta, napędzanego bazowym dla wersji GT Line silnikiem SCe o mocy 115 KM, zaczyna się od 69 699 złotych, z już wliczonym rabatem w wysokości 2 401 zł. Wersja z nowym silnikiem TCe o mocy 165 KM kosztuje natomiast 89 699 zł.

REKLAMA

Renault Megane GT Line Renault Megane GT Line

Przykładowe wyposażenie dostępne w opcji płatnej to m.in.

 • Elementy designu wewnętrznego w kolorze niebieskim
 • Fotele przednie z zintegrowanymi zagłówkami i tapicerką skórzaną Alcantara z wstawkami w kolorze niebieskim
 • System multimedialny R-Link 2 z ekranem 8,7" i nawigacją
 • Wyświetlacz przezierny Head-Up
 • Automatyczny hamulec postojowy
 • 18" felgi we wzorze Grantour
 • Fotele przednie z zintegrowanymi zagłówkami i tapicerką materiałową lub alcantara z wstawkami w kolorze niebieskim lub czarnym
 • Kierownica pokryta skórą typu GT
Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij