Renault Megane - wszystko jest jasne!

Renault Megane
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 81 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

W konstrukcji Megane dokonano wielu zmian, które w porównaniu z poprzednikiem gwarantują jeszcze lepsze trzymanie się drogi, przyjemność prowadzenia oraz komfort. W oczy rzuca się również praca włożona w zapewnienie wysokiej jakości materiałów, z jakich wykonana jest kabina pasażerska.

W ofercie jednostek napędowych znajdzie się pięć diesli o mocy od 85 do 160 KM (z czego trzy będą miały średnie zużycie paliwa poniżej 4,9 litra na 100 km i emisję CO2 do 130 g/km). W przypadku jednostek benzynowych początkowo będą to wyboru cztery motory o pojemności 1,6 litra i mocy około 100 KM, aż do 2.0 turbo 180 KM.  

W porównaniu z Megane II nowość francuskiej marki jest samochodem większym, jednak waży średnio o około 8 kg mniej.Co więcej, Megane nowej generacji to prawdopodobnie kolejny model marki Renault, który będzie dostępny z gwarancją do 150 000 km. Po raz pierwszy tego typu oferta pojawiła się wraz z debiutem nowej Laguny.

Obok odmiany hatchback 3d i 5d, w późniejszym okresie klienci Renault otrzymają również nowe Megane w wersji sedan, kombi oraz przebudowanego minivana Scenic (odmiana 5- oraz 7-osobowa), a także ewentualnie kompaktowe auto terenowe, plasujące się poniżej wchodzącego właśnie na rynek samochodu Koleos.  

Źródło: samar

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji związanych z targami motoryzacyjnymi - Paryż 2008

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA