Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Sandero RS: Co to w ogóle jest

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat Sandero RS. Renault wypuściło zajawkę, przedstawiającą nowy model.

Samochód jest opracowany przez dział Renaultsport i będzie oparty na Dacii Sandero, ale na masce znajdziemy logo Renault. Nie wiadomo, czy rumuńska marka otrzyma własnego "ostrego" hatchbacka. Jak będzie wyglądał nowy model? Z filmiku poniżej widać niewiele. Przód przypomina trochę Captura, szczególnie światła LED. Karoseria będzie pewnie mówiła "jestem szybki, jestem zwinny", hamulce, a tym samym koła będą większe, a z tyłu zobaczymy dwie końcówki układu wydechowego. Nie zabraknie też logo "RS" umieszczonego z przodu, z tyłu, na kierownicy, progach i gdzieś tam jeszcze.

Co ciekawe, mimo logo "RS" auto ma nie powalać osiągami. Jednym z kandydatów pod maskę jest 2-litrowy wolnossący silnik o mocy ok. 140-150 KM. Moc będzie przekazywana na przednie koła za pomocą 6-stopniowego manuala. Renault Sandero RS ma być sprzedawane na tych rynkach, gdzie nie występuje Dacia, czyli w Brazylii i Rosji. Więcej szczegółów dowiemy się już wkrótce.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Nazwę Sandero znamy z małego hatchbacka Dacii. Z kolei "RS" to nieodłączny przydomek każdego szybkiego Renault. Nie, nie pomyliliśmy się. Zobacz, zapowiedź nowego, francuskiego modelu.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Renault-Sandero-RS-Co-to-w-ogole-jest,19622,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-04-28 09:58:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij