Renault Trafic Formula Edition: Dla spóźnionych kurierów

To jedna z fajniejszych edycji specjalnych, jakie widzieliśmy ostatnio. Holenderski dział samochodów użytkowych Renault postanowił urozmaicić nieco ofertę Trafica, dodając do oferty limitowaną serię Formula Edition.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 780 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, rama-2, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Podobnie jak u francuskich hot hatchy, tak i tu pojawił się sportowy zderzak oraz czarny grill, większe, 17-calowe alufelgi, również w czarnym malowaniu i fantastyczne niebiesko-czerwone paski, przewijające się przez całą karoserię. "Budę" potraktowano matowym, czarnym lakierem. Całość wygląda super!

REKLAMA

Wewnątrz także nie zabrakło zmian. Fotele są teraz głębsze, przez co lepiej trzymają pasażerów w zakrętach, obszyto je czarną skórą z niebieskimi akcentami. Kierownica obita jest alcantarą, z czerwoną nicią na środku koła - niczym w autach wyścigowych. Wewnątrz znalazło się miejsce na automatyczną klimatyzację, wielofunkcyjną deskę rozdzielczą a także tempomat.

Pod maską zamontowano diesla 1.6 dCi z dwoma turbinami o mocy 140 KM. Połączono go z 6-stopniową skrzynią manualną. Czy to auto idealne dla wiecznie spieszących się kurierów? Zapewne nie, bowiem z takim malowaniem auta, żadna firma kurierska nie będzie chciała przyjąć pracownika, a samych Traficów Formula Edition powstało zaledwie 50 sztuk. Jest to więc idealny pojazd dla kurierów-kolekcjonerów.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA