[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Zoe - Genewa 2018

Renault odświeża swój elektryczny model Zoe, dodając nowy lakier, systemy łączności oraz przede wszystkim więcej mocy. Auto ma swoją premierę na salonie w Genewie.

Renault Zoe (Genewa 2018) Renault Zoe (Genewa 2018)

Odświeżone Renault Zoe, które pojawiło się na salonie samochodowym w Genewie, jest pierwszym samochodem, w którym zostanie zamontowany nowy silnik elektryczny Renault R110 o mocy 80 kW (ok. 108 KM) i momencie obrotowym sięgającym 225 Nm.

Silnik o oznaczeniu R110 jest ewolucją dotychczasowej jednostki R90. Najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny będzie dysponował większą mocą, mającą zapewnić większą przyjemnością z jazdy.

REKLAMA

Renault Zoe (Genewa 2018) Renault Zoe (Genewa 2018)

Mimo analogicznych rozmiarów co R90, jednostka R110 ma o 12 kW (16 KM) większą moc od swojego poprzednika. Kierowca z pewnością odczuje lepsze przyspieszenie, bo dzięki nowemu silnikowi czas rozpędzania od 80 do 120 km/h spadnie aż o dwie sekundy, co okaże się nieocenione w momencie wyprzedzania.

Jak podaje producent, nowe Renault ZOE na sprint do "setki" potrzebować będzie 11,4 sekundy, a maksymalna prędkość sięgnie 135 km/h.

REKLAMA

Renault Zoe (Genewa 2018) Renault Zoe (Genewa 2018)

Co do zasięgu, to litowo-jonowa bateria o pojemności 41 kWh ma zapewnić maksymalny zasięg 300 kilometrów latem oraz 200 kilometrów w najzimniejszym okresie roku. Ładowanie od 0 do 80 proc. pojemności akumulatora trwać ma 1 godzinę i 40 minut.

W odświeżonym Renault ZOE pojawi się nowa wersja R-LINK Evolution z aktywnym Android Auto, dzięki czemu kierowcy będą mogli wyświetlać aplikacje ze swojego smartfona z systemem Android na ekranie multimedialnym samochodu. Chodzi o wszystkie aplikacje, z których można korzystać podczas jazdy (Waze, Deezer, Spotify, TuneIn, Skype, Messenger, Audible i inne dostępne w Google Play Store).

REKLAMA

Renault Zoe (Genewa 2018) Renault Zoe (Genewa 2018)

Renault ZOE po face liftingu będzie dostępne z nowym metalizowanym kolorem nadwozia "Fioletowym Blueberry". W najwyższej wersji wyposażenia INTENS dostępny będzie nowy pakiet Look w kolorze fioletowym. Jest on przewidziany wyłącznie dla tej wersji i obejmuje ozdobne elementy wnętrza, takie jak obramowania nawiewów klimatyzacji, dźwigni zmiany biegów, głośników czy tkaninową tapicerkę i ozdobne przeszycia w takim samym fioletowym kolorze jak lakier nadwozia.

Zamówienia na ZOE z gamy 2018 wyposażone w nowy silnik R110, kompatybilny z Android Auto w kolorze nadwozia Fioletowym Blueberry będzie można składać w Polsce już pod koniec marca 2018 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 112 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij