[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault Zoe w limitowanej serii Star Wars

Renault wprowadza na rynek serię limitowaną Zoe Star Wars, która jest idealnym samochodem kolekcjonerskim dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Renault Zoe Star Wars Renault Zoe Star Wars

Renault świętuje swoją partnerską współpracę z producentami "Gwiezdnych wojen" i prezentuje limitowaną serię swojego najbardziej awangardowego samochodu Zoe, który jest jednym z najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie.

Renault ZOE Star Wars nawiązuje do międzygalaktycznej floty i fantastycznego świata Jedi. Limitowana seria Zoe Star Wars pojawi się na wiosnę, wraz z wejściem na ekrany kolejnego filmu sagi "Solo: A Star Wars story". Wstępnej rezerwacji modelu można dokonywać już teraz w salonach marki.

Renault Zoe Star Wars Renault Zoe Star Wars

Renault ZOE Star Wars wyróżnia się bogatym i zaawansowanym technologicznie wyposażeniem, innym niż w seryjnych modelach wystrojem wnętrza i stylistyką nadwozia oraz łącznością Wi-Fi na pokładzie.

Pierwszym ukłonem w stronę świata Gwiezdnych Wojen są naklejki nadwozia. Biegnące przez maskę, dach i bagażnik wzory kojarzą się z Sokołem Millenium, słynnym statkiem Han Solo. Specjalne oznakowanie oraz wykończenie progów dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter tej wersji Zoe.

Renault Zoe Star Wars Renault Zoe Star Wars

We wnętrzu kosmicznego ZOE uwagę przykuwa fioletowa barwa na desce rozdzielczej, obramowaniach nawiewów, głośnikach, podstawie dźwigni zmiany biegów oraz na dywanikach.

Opracowane na podstawie wersji Zoe Intens Zoe Star Wars jest dodatkowo wyposażone w standardzie w kamerę cofania, system Audio Bose, 17-calowe felgi Techrun oraz router Wi-Fi.

Renault Zoe Star Wars Renault Zoe Star Wars

Po raz pierwszy model został zaprezentowany w Atelier Renault w dniu premiery najnowszego filmu sagi science fiction "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". Zoe Star Wars będzie oferowane w kolorze białym Glacier, biała Perła, szarym Titanium i czarnym Etoile.

Renault Zoe Star Wars Renault Zoe Star Wars

Limitowana seria zostanie wprowadzona do sprzedaży (we Francji) w liczbie 1000 egzemplarzy w dniu premiery kolejnego odcinka sagi "Solo: A Star Wars story" 23 maja 2018. Otwarcie zamówień nastąpi w marcu 2018 roku. Wstępnej rezerwacji można dokonać na stronie renault.fr

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij