Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Renault rozpuściło się z gorąca!

We Włoszech, przy 37-stopniowym upale, Renault Megane dosłownie zaczęło się rozpuszczać. Plastikowe elementy zaparkowanego w słońcu auta nie wytrzymały tak wysokiej temperatury. 

fot. dailymail.co.uk

Ci, którzy nie lubią francuskich aut będą mieli kolejny powód do drwin wyprodukowanych w kraju serów i win samochodów. Podczas trwających ostatnio upałów nie raz słyszeliśmy stwierdzenie „rozpuścić się na słońcu”, ale używanie go w znaczeniu dosłownym w odniesieniu do samochodu zdarza nam się po raz pierwszy.

Angielski turysta nakręcił filmik, na którym widać, jak zaparkowane w pełnym słońcu granatowe Renault Megane dosłownie roztapia się z gorąca. Najwyraźniej jakość plastikowych elementów nadwozia nie była najwyższej próby, a te nie wytrzymały 37-stopniowego upału i zaczęły się odkształcać, odchodzić od karoserii – po prostu topić. Warto zauważyć, że „popłynęły” nie tylko czarne listwy na drzwiach, które można by podejrzewać o słabą jakość, ale również lampy tylne czy też zderzak!

Widok rozpuszczających się w słońcu plastikowych elementów francuskiego auta jest wprost niezapomniany.  

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 38 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Angielski turysta będąc na wakacjach we Włoszech uchwycił na filmiku nietypową sytuację. Zaparkowane w słońcu Renault zaczęło roztapiać się pod wpływem 37-stopniowego upału.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Renault-rozpuscilo-sie-z-goraca,20406,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-08-12 15:39:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij