Replika samochodu z serialu „Nieustraszony” znaleziona na eBay'u

Knight Rider, Nieustraszony, Pontiac, Trans Am
Replika Knight Industries Two Thousand - KITTa z serialu "Nieustraszony"

Któż z nas za młodu nie chciał być jak David Hasselfhof i zależności od pogody biegać za Pamelą w Słonecznym Patrolu, albo chronić niewinnych i bezbronnych za sterami KITTa z Nieustraszonego! Ganiania za Pamelą zaproponować nie możemy,  ale KITTa - nie ma problemu!

Replikę tego auta kupić można na eBay'u. Oryginalny samochód używany w serialu z lat 80-tych pt. Knight Rider (w Polsce znanym jako "Nieustraszony"), bazował na Pontiacu Trans Am z 1982 roku i tak też jest w przypadku tej repliki. Wyposażono ją we wszystkie kosmetyczne dodatki, które mogliśmy podziwiać na ekranie swoich telewizorów, łącznie z cieszącą oko, ale zupełnie niepraktyczną kierownicą i czerwonym skanerem w przedniej części auta. Wszystko okraszono elektronicznymi wyświetlaczami i diodami, które świecą jak choinka, identycznie jak w aucie Michaela Knighta.

Pod maską znajduje się silnik V8 o pojemności 5,8 litra, który według sprzedającego dostarcza moc w granicach 400 KM.

Cena jaką trzeba zapłacić by stać się samotnikiem, który "wytacza krucjatę w obronie niewinnych i bezbronnych w świecie złoczyńców działających ponad prawem" to 27 tysięcy dolarów amerykańskich.

link do aukcji eBay

Przy okazji nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności obejrzenia polskiej czołówki serialu Nieustraszony:

 

Zobacz również:
REKLAMA