[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Replika samochodu z serialu „Nieustraszony” znaleziona na eBay'u

Knight Rider, Nieustraszony, Pontiac, Trans Am Replika Knight Industries Two Thousand - KITTa z serialu "Nieustraszony"

Któż z nas za młodu nie chciał być jak David Hasselfhof i zależności od pogody biegać za Pamelą w Słonecznym Patrolu, albo chronić niewinnych i bezbronnych za sterami KITTa z Nieustraszonego! Ganiania za Pamelą zaproponować nie możemy,  ale KITTa - nie ma problemu!

Replikę tego auta kupić można na eBay'u. Oryginalny samochód używany w serialu z lat 80-tych pt. Knight Rider (w Polsce znanym jako "Nieustraszony"), bazował na Pontiacu Trans Am z 1982 roku i tak też jest w przypadku tej repliki. Wyposażono ją we wszystkie kosmetyczne dodatki, które mogliśmy podziwiać na ekranie swoich telewizorów, łącznie z cieszącą oko, ale zupełnie niepraktyczną kierownicą i czerwonym skanerem w przedniej części auta. Wszystko okraszono elektronicznymi wyświetlaczami i diodami, które świecą jak choinka, identycznie jak w aucie Michaela Knighta.

Pod maską znajduje się silnik V8 o pojemności 5,8 litra, który według sprzedającego dostarcza moc w granicach 400 KM.

Cena jaką trzeba zapłacić by stać się samotnikiem, który "wytacza krucjatę w obronie niewinnych i bezbronnych w świecie złoczyńców działających ponad prawem" to 27 tysięcy dolarów amerykańskich.

link do aukcji eBay

Przy okazji nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności obejrzenia polskiej czołówki serialu Nieustraszony:

 

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij