[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Rezvani Tank - SUV ekstremalny

Rezvani, firma znana z produkcji aut sportowych, zaprezentowała właśnie SUV-a. Nazywa się Tank, czyli po prostu "czołg".

Rezvani Tank Rezvani Tank

Rezvani Tank wchodzi do gry jako niemal pancerny samochód terenowy. Właściwie słowo "niemal" jest tu niewłaściwe, bo auto można zamówić również w wersji opancerzonej, wyposażonej w noktowizor.

SUV wygląda wręcz kosmicznie. Stylistyka inspirowana wojskowymi pojazdami robi duże wrażenie. Nie brakuje tu kanciastych kształtów i agresywnych przetłoczeń. Ciekawie wygląda tył samochodu, z charakterystycznym "garbem" i podwójnymi pasami czerwonych LED-ów.

Rezvani Tank Rezvani Tank

Na pewno jesteście ciekawi, co też napędza tę bestię. Pod maską siedzi stado 500 koni mechanicznych, współpracujących z 583 niutonometrami maksymalnego momentu obrotowego. To wszystko z 6,4-litrowego silnika V8, jakich niestety coraz mniej w dzisiejszych czasach.

Producent nie podał jeszcze pełnych danych, szczególnie tych, które dotyczą osiągów. Można jednak przypuszczać, że napędzany na cztery koła pojazd nie będzie zawalidrogą.

Rezvani Tank Rezvani Tank

Jak wspomnieliśmy wyżej, terenówka Rezvani może zostać wyposażona w kamerę podczerwieni oraz pełne opancerzenie. W jego skład wchodzą kevlarowe panele, kuloodporne szyby, opony odporne na przestrzelenie, rodem z pojazdów wojskowych, a także dodatkowa ochrona zbiornika paliwa, chłodnicy i pancerny panel pod podłogą.

Rezvani Tank Rezvani Tank

W kabinie modelu Rezvani Tank ma być bardziej luksusowo niż spartańsko. Opcjonalny pakiet zawiera na przykład skórzano-zamszową tapicerkę. Przed wzrokiem kierowcy umieszczono wyświetlacz head-up, a na środku deski rozdzielczej króluje 7,9-calowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego, wspierającego mapy Google i wiele przydatnych aplikacji.

Rezvani Tank Rezvani Tank

"Czołgowi" nie można odmówić możliwości do jazdy w najtrudniejszym terenie. Oprócz wersji standardowej, zamówić można także wersję ekstremalną o nazwie Off-Road Extreme Package.

Rezvani Tank Rezvani Tank

Rezvani Tank jest wyceniony na poziomie 178,5 tys. dolarów, czyli przeszło 650 tys. złotych. Zamówienie różnego rodzaju dodatków zbliży tę kwotę do okolic 1 miliona złotych. Chętni mogą już samochód zamawiać, a pierwsze dostawy zaplanowane są na koniec roku.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij