Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Rinspeed BamBoo – koncept na targi w Genewie

Rinspeed, BamBoo Rinspeed BamBoo

Dwa lata temu w Genewie oglądaliśmy niezwykłego Rinspeeda iChange, który potrafił zmieniać się w zależności od potrzeb i z jednomiejscowego pojazdu zamieniać się w trzymiejscowy. Wcześniej pokazano również projekt Squba, który potrafił nurkować pod wodą. A BamBoo to kolejny pomysł, który zaskakuje prostotą i brakiem udziwnień. Próżno w nim szukać rozciąganej kabiny czy możliwości nurkowania. Znajdziemy za to relaks i wspomnienie o słonecznych dniach na plaży w St. Tropez. Tak przynajmniej zapewnia producent.

Wykonany z ekologicznych materiałów pojazd wyposażono w elektryczny napęd, składany dach i rower, dzięki któremu będzie można dotrzeć w część plaży niedostępną dla samochodów. Spójrzcie na wizję tego auta w naszej galerii i zapomnijcie o mrozie za oknem. Działa?

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Raczej nie przyszłość. To myślę tylko pokazówka producenta (choć Cytryn Mehari trochę widać, zwłaszcza w Stanach).
  ~Samuraj002, 2010-12-02 23:40:45
 • avatar
  zgłoś
  Niby "mlody" Rinspeed wygląda jak jakieś retro, a w skórze siedzi jak zwykle zamiłowanie do biedronek, żuczków i żabek z Rospudy. Czyli niedługo tak będzie wyglądać przyszłość naszej motoryzacji?Dobry żart, Panie Szwajcar
  airmatic, 2010-12-02 22:47:21
 • avatar
  zgłoś
  Podobny do Citroena, który był kiedyś też prezentowany w podobnej postaci. Nie wiem w sumie co o nim myśleć. Traktuję to raczej jako ciekawostkę.
  ~Samuraj002, 2010-12-02 18:47:11
 • avatar
  zgłoś
  Szwajcarski wizjoner szykuje kolejny oryginalny prototyp na przyszłoroczne Genewa Motor Show.
  auto motor i sport, 2010-12-02 11:21:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij