Robert Lewandowski odebrał nowe Audi RS7

Piłkarze Bayernu Monachium odebrali w siedzibie Audi swoje oficjalne samochody. Bohater ostatniego meczu z Wolfsburgiem, Robert Lewandowski wybrał Audi RS7.

Audi i piłkarze FC Bayernu Monachium
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Podczas specjalnej imprezy na terenie Centrum Kompetencyjnego Audi w Neuburgu takie gwiazdy, jak Lewandowski, Götze czy Ribéry odebrali "służbowe" samochody. Dodatkowo każdy z nich mógł wziąć udział w Audi driving experience, zaś czterech piłkarzy skorzystało z przejażdżki autami, prowadzonymi prze wielokrotnego zwycięzce 24h Le Mans, Toma Kristensena i Markusa Winkelhocka. Zaszczytu dostąpili Thomas Müller, Robert Lewandowski, Mario Götze i David Alaba.

REKLAMA

Do dyspozycji piłkarzy FC Bayern było 50 samochodów, z których mogli wybierać piłkarze. Nikogo nie powinno dziwić, że w większości zawodnicy decydowali się na modele sportowe. Oprócz Lewandowskiego Audi RS7 wybrali m.in. Franck Ribéry, Mario Götze i Javier Martínez, zaś na sportowe kombi RS6 zdecydowali się Xabi Alonso, Manuel Neuer i trener Pep Guardiola.

FC Bayern Monachium nieprzerwanie od 2002 roku korzysta z samochodów Audi, zaś w 2011 roku producent z Ingolstadt został strategicznym partnerem drużyny z Bawarii.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA