Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Rolls-Royce Ghost EWB FAB1 Edition: edycja bardzo specjalna

Świat widział już wszystko, także różowy Rolls-Royce nie powinien być zaskoczeniem. Jego zadaniem jest jednak przyciągać wzrok i uświadamiać.

Rolls-Royce Ghost EWB FAB1 Edition

Bardzo specjalny Ghost (a przynajmniej specjalnie pomalowany) przygotowany został przez Brytyjczyków wspólnie z firmą FAB1 Million. W jakim celu? Aby zwrócić uwagę na straszną chorobę, jaką jest rak piersi.

Auto wyróżnia się różowym lakierem i chromowanymi akcentami (również koła zostały pokryte chromem). Różowe są nawet dekielki felg.

Wewnątrz znajdziemy, tu bez zaskoczenia, różowe i kremowe wykończenia skórzane. Taki kolor użyto nawet do pokrycia dywaników i… parasolek.

Samochód będzie dostępny przez następny rok w wypożyczalni, a zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji ds. walki z rakiem piersi.

amis

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Proponuję redaktora Majcherka. :)

  Samuraj, 2013-04-17 19:00:12
 • avatar
  zgłoś
  Jestem za tym, żeby któryś z redaktorów AMiS przetestował na łamach tę wersję - koniecznie z bogatą fotogalerią i autorem bez papierowej torby na głowie :D.
  Będzie co komentować ;)

  airmatic, 2013-04-17 07:59:20
 • avatar
  zgłoś
  Świetna inicjatywa!
  Nie wszystkim oczywiście ten kolor przypadnie do gustu i pewnie też nie wszyscy będą na ten samochód patrzeć jak na coś co ma pomóc w wlace ze straszną chorobą jaką jest rak.

  Zwirz, 2013-04-16 11:34:10
 • avatar
  zgłoś
  Świat widział już wszystko, także różowy Rolls-Royce nie powinien być zaskoczeniem. Jego zadaniem jest jednak przyciągać wzrok i uświadamiać.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-04-16 09:52:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij