Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Rolls-Royce Wraith Inspired by Fashion: Designerskie coupe

Inspiracje bywają różne, a designerzy brytyjskiej marki tym razem zapatrzyli się na modę. Tak powstał Rolls-Royce Wraith Inspired by Fashion. 

fot. worldcarfans.com

Zapowiadana intrygującymi zdjęciami specjalna wersja Wraitha ujrzała światło dzienne. Zarówno zdjęcia promujące, jak i samo auto są niezwykle ciekawie. Wszystko dzięki światu high fashion, czyli modzie z najwyższej półki, która była inspiracją dla stworzenia tego auta. Z jeszcze większą uwagą niż zwykle potraktowano kwestię kolorystyki, materiałów i jakości wykończenia.

To, co przede wszystkim wyróżnia Rollsa Inspired by Fashion to specjalne malowanie karoserii w dwóch odcieniach bieli: Andalucian White i Arctic White. Lubiącym detale i stylistyczne smaczki z pewnością przypadnie do gustu subtelna linia w kolorze Jasmine, która dodatkowo zdobi piękne nadwozie. Podobne zestawienie kolorystyczne odnajdziemy również w arcyluksusowym wnętrzu. Jedwab, skóra i lakierowane w 9-dniowym procesie drewno tworzą fantastycznie wyglądającą całość. W kabinie znajdziemy również sporo czarnych elementów, bo jak wiadomo, czerń w połączeniu z bielą nigdy nie wyjdzie z mody.

Miejsce oficjalnej prezentacji tej szczególnej edycji Wraitha nie zostało wybrane przypadkowo. Rolls-Royce inspirowany światem mody zaprezentowany został 8 maja tego roku w ramach wydarzenia PRATT Presents Women of Influence in the Business of Style.  Piękne kobiety, wyjątkowe samochody, business i moda. Wszystko się dobrze ze sobą łączy. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Moda stała się inspiracją dla konstruktorów tego auta. Roll-Royce Wraith Inspired by Fashion - czyli angielskie coupe prosto z modowego wybiegu.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Rolls-Royce-Wraith-Inspired-by-Fashion-Designerskie-coupe,19719,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-11 10:46:06
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij