Rolls-Royce króla UFC

Wyjątkowy egzemplarz brytyjskiej limuzyny w czarnym matowym kolorze zdobi ogromny napis i twarz żywej legendy MMA - Conora McGregora.

Rolls-Royce Ghost
Rolls-Royce Ghost Conora McGregora na UFC 205

Gala UFC 205, która 12 listopada odbędzie się w Nowym Yorku, w kultowym obiekcie jakim jest Madison Square Garden to ogromny biznes. Każdy chce choć kawałek z tego tortu uszczknąć dla siebie. Kilka dni przed główną walką promocja imprezy rusza pełną parą. W całe to marketingowe zamieszanie postanowiła włączyć się brytyjska marka.

REKLAMA

Chyba nikt kilka lat temu nie wyobrażał sobie, że firma z Goodwood, która produkuje ultraluksusowe samochody "dla dżentelmenów" będzie chciała promować się przy okazji brutalnego, komercyjnego show. Praktycznie każdy powiedziałby, że Rolls-Royce takiej promocji nie potrzebuje.

Rolls-Royce Ghost
Rolls-Royce Ghost Conora McGregora na UFC 205

A jednak, kontrowersyjny mistrz wagi piórkowej dostał od Rolls-Royce'a wyjątkowy egzemplarz Ghosta. Auto zostało wycenione na 350 000 dolarów. Irlandczyk ma przed galą UFC 205 szeroko korzystać z tego auta, jeżdżąc m.in. na treningi i wydarzenia związane z promocją gali.

Auto przygotowane dla McGregora ma czarny, matowy lakier i ogromną grafikę z napisem "Notorious", które widnieją na boku auta. Notorius to pseudonim mistrza pochodzącego z Irlandii. McGregor jeśli wygra swoją najbliższą walkę z Eddiem Alvarezem, to zostanie pierwszym w historii mistrzem dwóch kategorii.

Rolls-Royce Ghost
Rolls-Royce Ghost Conora McGregora na UFC 205

Gala UFC 205, która odbędzie się w Nowym Jorku w nocy z 12 na 13 listopada to ogromne wydarzenie z punktu widzenia polskich kiców. Po raz pierwszy na gali UFC na przeciw siebie staną dwie reprezentantki z Polski. Joanna Jędrzejczyk będzie bronić pasa mistrzowskiego wagi słomkowej w starciu z Karolina Kowalkiewicz.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA