REKLAMA

Różowy Range Rover od Hamanna: hit czy kit?

Albo go pokochasz, albo znienawidzisz – Hamann ujawnił właśnie więcej faktów na temat kontrowersyjnie wyglądającego Range Rovera.

Range Rover w wydaniu firmy Hamann
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 173 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Różowy Range szokował publiczność podczas tegorocznej wystawy w Genewie. Teraz Hamann ujawnia więcej faktów na temat swojego kontrowersyjnego projektu.

REKLAMA

Range Rover w wydaniu Hamanna otrzymał nowy przedni spojler z wbudowanymi weń diodami LED. Maska i przednie błotniki są wykonane z karbonu. Range wygląda teraz jakby przez zimę ostro pakował na siłowni . Dzięki nowym bocznym progom, panelom w tylnych błotnikach i zmodyfikowanym drzwiom samochód jest o 80 mm szerszy i „posadzony” 40 mm bliżej ziemi.

W nadkolach prężą się 23-calowe felgi z założonymi nań oponami w rozmiarze 305/30. Z tyłu mamy natomiast nowy zderzak z umieszczonymi w nim końcówkami układy wydechowego.

Hamann nie pokazał zdjęć wnętrza, jednak w swojej informacji podał, że znajdziemy w nim welurowe dywaniki i nowe wstawki w drzwiach. Na życzenie kabina może być wykończona takimi materiałami jak: alkantara, skóra, włókno węglowe, aluminium i stal nierdzewna.

Cen modyfikacji nie podano.

amis

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA