Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Rush: zwiastuny filmu o złotej erze F1

Lata 70-te to wielka rywalizacja Nikiego Laudy i Jamesa Hunta. Ten pierwszy przeżył straszny wypadek, drugi był uzależniony od kobiet i imprez – oto zapowiedź filmu o życiu i walce tych dwóch w wyścigach F1.

Rush to film, który wyreżyserowany został przez Rona Howarda – jego dzieła, takie jak „Piękny umysł” czy Apollo 13, mówią same za siebie. Możemy więc spodziewać się wspaniałej opowieści o Nikim Laudzie i Jamesie Huncie z sezonu 1976, kiedy ten pierwszy, zaledwie sześć tygodni po straszliwym wypadku, wraca do ścigania o tytuł mistrza świata, a drugi, otoczony pięknymi kobietami, próbuje mu w tym przeszkodzić.

Film będzie miał swoją światową premierę 13 września.

amis

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A zasadniczo to skąd wiadomo kiedy była złota era F1? ;)

  eri, 2013-04-16 21:37:47
 • avatar
  zgłoś
  OOo tak :D
  Dokument o Sennie był dobry, ale ciągle brakowało mi filmu o Laudzie i Huntcie... Dwie legendy od których bezkompromisowe ściganie w F1 nabrało nowego znaczenia.
   
  Jaka kolejna para? Senna i Prost? A może Schumacher i Hakkinen?

  Zwirz, 2013-04-15 13:20:33
 • avatar
  zgłoś
  Lata 70-te to wielka rywalizacja Nikiego Laudy i Jamesa Hunta. Ten pierwszy przeżył straszny wypadek, drugi był uzależniony od kobiet i imprez – oto zapowiedź filmu o życiu i walce tych dwóch w wyścigach F1.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2013-04-15 09:34:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij