Rusza Poznań Motor Show 2014

Dziś rozpoczyna się kolejna już edycja motoryzacyjnych targów poznańskich. Organizatorzy przewidują, że w tym roku pojawi się ponad 200 wystawców, a hale targowe odwiedzi ponad 100 tysięcy zwiedzających.

Organizatorzy nie ukrywają, że targi mają być głośne, wielkie i emocjonujące. I to widać, bo od 2010 roku, gdy zmieniono formę imprezy, Motor Show stopniowo nabiera rozmachu i z roku na rok staje się coraz większe i atrakcyjniejsze.

W Poznaniu pojawią się najwięksi motoryzacyjni giganci, czyli Volkswagen, Audi, Skoda, Porsche, Ford, Toyota, Kia, Volvo, Jaguar, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Alfa Romeo, Fiat, JEEP, Lancia, Lexus, Peugeot i Suzuki. Nie zabraknie też marek ekskluzywnych i niszowych takich jak Ferrari, Rolls Royce oraz mała niemiecka manufaktura - Wiesmann.

Na Motor Show 2014 oprócz samochodów będzie można też oglądać najnowsze modele motocykli najbardziej znanych marek: BMW, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Moto Guzzi, Piaggio, Romet, czy Yamaha.

Oprócz tego będzie też osobna sekcja dla fanów caravaningu, gdzie znajdziemy ponad 40 firm prezentujących ponad 100 modeli camperów, przyczep campingowych, a także akcesoriów i części zamiennych.

Coś dla siebie znajdą także miłośnicy lotnictwa, bowiem organizatorzy przygotowali Salon "Air Passion", na którym będzie można porozmawiać z ciekawymi ludźmi z branży awiacyjnej i obejrzeć najnowsze modele awionetek. Nie zabraknie też akcesoriów i sprzętu lotniczego.

Takie wydarzenie, jak targi motoryzacyjne, mogą być ciekawe również dla kobiet. Podczas gdy mężczyźni oglądają samochody i motocykle, płeć piękna może się udać do "Miasta kobiet". Będą pokazy mody, metamorfozy, a także porady specjalistów. Gwiazdami "Miasta Kobiet" będą Dorota Gardias oraz Maja Sablewska.

Dziś targi są otwarte jedynie dla VIP-ów, mediów i ludzi z branży. Od jutra każdy będzie mógł zwiedzać hale targowe, a impreza potrwa do niedzieli.

Bilety można nabyć na stronie ticketpro.pl, w sklepach Empik, MediaMarkt i Saturn. Cena biletu normalnego - 17 zł/osoba; bilet rodzinny (minimum trzy osoby, w tym dziecko do lat 13) - 13 zł/osoba.

Więcej informacji na oficjalnej stronie targów: www.motorshow.pl

REKLAMA